آویگدور لیبرمن، وزیر جنگ رژیم‌صهیونیستی، در گفت‌وگویی با آرمی رادیو ادعا کرد که اسرائیل اطلاعاتی درباره موشک‌های حزب‌الله و ایران در لبنان در اختیار دارد  که آن‌ اطلاعات را فاش خواهد کرد.

بنیامین نتانیاهو ، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، در جریان سخنرانی خود در سازمان ملل با نشان دادن عکس‌هایی، مدعی شده بود که حزب الله مخفیگاه‌های تسلیحاتی در نزدیکی فرودگاه بیروت دارد.

احمد حسینی، کاردار سفارت جمهوری اسلامی ایران در لبنان در واکنش به ادعاهای بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در رابطه با وجود تاسیسات موشکی برای حزب الله در لبنان گفت: قطعا در لبنان موشک وجود دارد اما حزب الله عاقل تر از آن است که موشک های خود را در نزدیکی فرودگاه بیروت و در دسترس غیرنظامیان قرار دهد.

وی در ادامه به‌کار بردن واژه ترس از تجاوز رژیم صهیونیستی را رد کرد و گفت: واژه ترس دقیق نیست اما باید حساب همه چیز را کرد، دشمن ما به دروغ گفتن عادت کرده است و در مقابل این تحریک ها و نمایش ها باید حقیقت ادعاها آشکار شود.

جبران باسیل، وزیر امور خارجه لبنان نیز در پاسخ به این ادعای نتانیاهو روز گذشته با دیپلمات‌های کشورهای عربی و خارجی به ورزشگاهی رفتند که نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی ادعا کرده بود مخفیگاه‌های سلاح حزب‌الله در نزدیکی فرودگاه بیروت در آنجا نگهداری می‌شوند.