اصغر سلیمی در گفت‌وگو با ایسنا، در واکنش به ادعای بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی مبنی بر این که ایران در منطقه‌ای از تهران یک تأسیسات جدید سری اتمی دارد، اظهار کرد: نتانیاهو ادعاهایی را مطرح می‌کند که هیچ کشوری از جمله متحدان اسرائیل این سخنان را قبول ندارند. این ادعاها را در گذشته نیز تکرار می‌کرد، اما مجامع بین‌المللی با بازرسی‌هایی که انجام دادند خلاف آن را ثابت کردند.

 

وی افزود: نمایشی که نتانیاهو در سازمان ملل راه انداخت مورد باور هیچ‌کسی قرار نگرفت و قطعاً جمهوری اسلامی ایران به دنبال ساخت بمب هسته‌ای نیست.

 

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از برجام به دلیل ارتباطات خوبی که ایران با مجامع بین‌المللی دارد و آژانس بین‌المللی انرژی هسته‌ای فعالیت‌های هسته‌ای ایران را صلح‌آمیز دانسته، دشمن قصد دارد فضای مثبتی را که به نفع ایران است غبارآلود کند. پس از خروج آمریکا از برجام این کشور تنها مانده و رژیم صهیونیستی قصد دارد آمریکا را از این تنهایی در آورد و به جهان بقبولاند که ایران به دنبال ساخت سلاح هسته‌ای است.

 

سلیمی تصریح کرد: این سخنان نتانیاهو هیچ دستاوردی برای او ندارد و هیچ برد تبلیغاتی نخواهد داشت. برای مردم جهان ثابت شده که ادعاهای نتانیاهو کارشناسی شده نیست و متأسفانه او بازیچه دست سازمان مجاهدین خلق‌ شده است که هم‌اکنون اعضای این سازمان در آلبانی دوران کهنسالی خود را سپری می‌کنند و این اطلاعات کاملاً سوخته است. بدون شک این اطلاعات را منافقین به نتانیاهو می‌دهند.