دیدار تیم‌های صنعت نفت آبادان و ذوب‌آهن در جریان هفته هشتم لیگ برتر با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید. پائولو سرجیو بنتو سرمربی صنعت نفت آبادان در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: بازی سختی برای ما بود. البته برای ذوب‌آهن هم به همین شکل بود. باید بگم که از نتیجه ناامید شدم. از نمایش برخی بازیکنانم ناراضی‌ام. وقتی تیم حریف ۱۰ نفره شد، ما شجاعت بازی و حفظ توپ نداشتیم. پنج، شش موقعیت ضدحمله برای ما پیش آمد و برتری نفری مقابل ذوب‌آهن را از دست دادیم. این باعث شد که ذوب آهن سه امتیاز را از ما بگیرد.

او افزود: سه امتیاز بازی خارج از خانه بد نیست اما این نتیجه ناامید کننده است. ما شرایط کسب سه امتیاز را داشتیم. آنقدر شجاعت نداشتیم که بخواهیم در شرایطی که تیم حریف ۱۰ نفره است، توپ را حفظ کنیم.

سرمربی صنعت نفت آبادان در پاسخ به این سوال که آیا تیمش حریف را دست کم گرفته بود، گفت: فکر نمی‌کنم این طور باشد. اگر ساده گرفته بودیم، توپ را می‌گرفتند و به ما گل‌های بیشتری می‌زدند. اشتباه ما این بود که باید حفظ توپ می‌کردیم اما نتوانستیم این کار را بکنیم. از این نتیجه ناامید شدم. ما برای فوتبال بازی کردن تلاش می‌کنیم. نیمه دوم نشان داد که ما شخصیت حفظ توپ نداشتیم.