«امیرحسین فتحی» پنجشنبه شب در پایان شهرآورد هشتاد و هشتم که با تساوی سرد و کسل کننده بدون گل به اتمام رسید، اظهار داشت: به هر حال این بازی با نتیجه مساوی به پایان رسید و همه ما تلاش خواهیم کرد تا استقلال روز به روز بهتر شود.

وی با بیان اینکه کادر مدیریت باشگاه استقلال از «وینفرد شفر» حمایت می کند، ادامه داد: قصد داریم با همین نفرات و کادر فنی، مسیر را ادامه دهیم و استقلال را به جایگاه اصلی برسانیم.

فتحی در خصوص پر نشدن ورزشگاه آزادی در دیدار امروز گفت: اجرای قانون ۹۰ به ۱۰ تماشاگران برای تیم میزبان نیاز به زیر ساخت هایی دارد که باید فراهم شود.

سرپرست باشگاه استقلال تهران ادامه داد: یقین داشته باشید اگر شرایط برای اجرای این قانون فراهم شود، تماشاگران استقلال ورزشگاه را تکمیل می کردند.

در ادامه «علی خطیر» معاون ورزشی باشگاه استقلال تهران نیز در سخنانی اظهار داشت: این دیدار گلی نداشت و تماشاگرپسند نبود و امید داریم در دیدارهای آینده، نتایج بهتری کسب کنیم.

وی در مورد حمایت مدیران این باشگاه از سرمربی آلمانی، توضیح داد: از شفر حمایت می‌ کنیم و به طور یقین تیم با حمایت باشگاه دوباره به روند خوب خود باز خواهد گشت.