نشست خبری داربی ۸۸ روز چهارشنبه در سازمان لیگ برگزار شد.

زمانی که سرمربی پرسپولیس قصد آغاز کنفرانس خود را داشت، با دیدن استقبال زیاد خبرنگاران به وجد آمد و گفت: باز هم داربی.

استقبال زیاد رسانه‌های نوشتاری و تصویری باعث شد بی‌نظمی در نشست سرمربی پرسپولیس به وجود آید.

پس از این که یکی از خبرنگاران درباره نیمکت‌نشینی امید عالیشاه از برانکو پرسید، سرمربی پرسپولیس در کمال تعجب پاسخ داد: من ترکیب استقلال را هم می‌دانم، می‌خواهی بگویم پنالتی را هم که خواهد زد؟

در حالی که نشست خبری درباره دیدار پرسپولیس و استقلال بود، باز هم یکی از خبرنگاران درباره موضوعی نامربوط چون کسب جایزه The Best توسط لوکا مودریچ پرسید.

زمانی که سرمربی پرسپولیس در حال خروج از ساختمان سازمان لیگ بود، فردی پس از عکس سلفی با او درخواستی را مطرح کرد که برانکو به او پاسخ منفی داد.

وینفرد شفر که دقایقی زودتر به نشست خبری رسیده بود، از عصرانه چای و کیکی که سازمان لیگ برای او تهیه کرده بود، به شدت استقبال کرد.

یکی از خبرنگاران درباره مصدومیت‌های متعدد نویمار و غیبت در بازی فردا و همچنین علت خرید این بازیکن سوالی را پرسید که مترجم و مدیر رسانه‌ای استقلال این سوال را ترجمه نکرد و تاکید کرد که فقط درباره داربی ۸۸ سوال شود.

محمدحسین زرندی در پاسخ به خبرنگاری که سوالش را از سرمربی آلمانی‌ها درباره شکست در داربی و به خطر افتادن جایگاهش روی نیمکت آبی‌ها پرسید، جواب داد که امیرحسین فتحی و اصغر حاجیلو بارها یادآور شده‌اند که نتیجه داربی تاثیری در سرنوشت شفر و استقلال ندارد. زرندی این سوال را برای شفر ترجمه نکرد.

در پایان شفر در اتاق روابط عمومی سازمان لیگ مشغول مصاحبه شد. این مصاحبه برای یک مستند در حال تهیه شدن بود.