سردار احمدرضا رادان در گردهمایی گردان‌های عاشورایی یگان‌های ویژه ناجا که صبح امروز در مقر یگان ویژه برگزار شد، اظهارکرد: هیچ مأموریتی نبوده که ناجا در آن موفق باشد و پشتیبانی و اتکای مردم در آن وجود نداشته باشد. ماموریت‌های سخت و نرم ناجا در کنار مردم است که به سرانجام می‌رسد.

وی با بیان اینکه نیروهای انتظامی و انقلابی و مردمی آماده دفاع از کشورند گفت: این نیروها آماده‌اند تا در هر صحنه‌ای برای دفع خطر ورود کنند.

وی با اشاره به دوران جنگ تحمیلی خاطرنشان کرد: در آن هنگام تحلیلگران گمان می‌کردند که می‌توانند به تهران برسند اما آنها با اقتدار ایران روبرو شده و اشتباه بزرگی کردند وما با این جنگ، مقاوم و مقاوم تر شدیم.

رادان با اشاره به دوران آغازین جنگ تحمیلی افزود: ما در شرایطی وارد جنگ شدیم که حتی تهیه سیم خاردار نیز برایمان ممکن نبود اما جنگ را در شرایطی به پایان رساندیم که وحدت نیروهای مسلح و آمادگی این نیروها بسیار بالا بود.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا افزود: روزی بود که ما حتی نمی‌توانستیم نارنجک تولید کنیم اما امروز موشک‌هایی را تولید می‌کنیم که مسافت طولانی را طی می‌کند.

رادان با تاکید بر اینکه دشمن حتمن باید از ما بترسد و علیه ما توطئه کند گفت: این دشمنی که ما داریم تنها سهمش همین "نفهمی است" که دارد. همه باید بدانند که در برابر هر توطئه‌ای ما جوابی دندان شکن تر از آن توطئه را به توطئه گران خواهیم داد.

وی در بخش دیگری از سخنانش بدون اشاره مستقیم به نام دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور ایالت متحده خطاب به وی گفت: آقایی که ضد تعهد عمل می‌کنی و ارباب نقض تعهدی، به تو یادآور می‌شویم صحنه اشک ریختن سربازانت در خلیج‌فارس را. به تو یادآور می‌شویم صحنه در هم کوبیدن مرکز فرماندهی را که چندین و چندین سال برایش برنامه ریزی و سرمایه گذاری کرده بودی. به یاد بیاور داعشی را که با هزینه‌های فراوان ایجاد کردید چطور زمین گیر شد. فتنه ۸۸ را نیز به یاد بیاور که نیروهای بسیج و یگان ویژه چطور طومار فتنه گران را در هم پیچیدند.

رادان ادامه داد: حالا هم اگر توطئه‌ای داری بسم الله. این مردم، این بسیج و این ناجا حتما خواهی دید که چطور پشیمانت می‌کند و یک برگ دیگر بر دفتر پشیمانی‌هایت افزوده خواهد شد.

دولت، مردم و نیروهای مسلح در کنار هم‌اند

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا با تاکید بر اینکه امروز سه ضلع دولت، مردم و نیروهای مسلح بیشتر از هر زمان دیگری در کنار هم هستند، تصریح کرد: این توطئه اقتصادی نیز با کمک مردم در هم کوبیده می‌شود. امروز بیشتر از هر زمان دیگری مردم، مسئولان و مقام معظم رهبری از ما می‌خواهند که با توطئه گران مماشات نکنیم و هرکس که بخواهد توطئه کندو هر توطئه‌ای با دست پر توان بسیج در هم کوبیده خواهد شد.

رادان با بیان اینکه ما برای مقابله با دشمنان لحظه شماری می‌کنیم، تصریح کرد: ما آماده‌ایم تا در برابر دشمن نفهم با اقتدار مقابله کنیم و این یگان ویژه برای مقابله با دشمن خود را ساماندهی کرده است.

وی با اشاره به اقدامات یگان ویژه افزود: دیدید که در سال‌های ۸۸ و ۹۶ چطور طومار فتنه گران برچیده شد.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا با تاکید بر اینکه ما در خواب غفلت نیستیم گفت: هر روز و هر لحظه آماده تر از قبل می‌شویم و هر لحظه توطئه‌ها علیه مردم مسلمان را رصد می‌کنیم.

وی با بیان اینکه امروز زنان و مردان ما زنان و مردان تحریم و محاصره هستند، ادامه داد: درس اباعبدالله درس گذار از تحریم و محاصره است و ما درس گذر از دشمن را از ایشان یاد گرفته‌ایم.

رادان با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی در خدمت دولت است گفت: ان‌شاءالله در کنار یکدیگر از توطئه‌های اقتصادی نیز با سلامت عبور می‌کنیم.

وی با اشاره به حادثه تروریستی اهواز نیز گفت: سران نفهم و دشمنان نفهم اگر متوجه شوند خواهند دید که پاسخ خود از این اقدام تروریستی را چگونه می‌گیرند. همانطور که پاسخ تحرک قبلی خود را نیز در آن سوی مرزها از ما گرفتند.

وی در پایان تاکید کرد: به خواست مردم، مسئولان و رهبری ما آماده تر از هر زمان دیگری هستیم تا دشمن جرأت هیچ تحرکی را نداشته باشد اما اگر دشمن بخواهد رخ نشان دهد رخشان را به نابودی می‌کشانیم.