حمیدرضا گرشاسبی پس از پیروزی یک بر صفر تیم پرسپولیس مقابل سپیدرود گفت: بچه‌های ما با احتیاط بیشتری بازی می‌کردند چون اگر کسی آسیب می‌دید برای دو بازی پیش‌رو بازیکن کم می‌آوردیم. امروز شاهد بودید موقعیت‌های زیادی تبدیل به گل نشد و همین موضوع روی بازیکنان و هواداران ما تأثیر گذاشت. خوشحالیم بازی با برد به پایان رساندیم و امیدوارم در دربی و بازی با السد بهتر بازی خواهیم کرد.

وی در مورد طلب علی دایی از باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: دایی بخشی از قراردادش را گرفته و بخش دیگر باقی مانده بود. در این قضیه دایی مقصر نیست و مدیران قبلی این تعهد را برای باشگاه ایجاد کردند و ما متعهدیم آن را عمل کنیم و این کار را هم انجام دادیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه آیا طلب علی دایی به طور کامل پرداخت شده است؟ گفت: بله، مالیات قرارداد دایی برعهده ما بود که آن هم حل شد و خدا را شکر خطری باشگاه را تهدید نمی‌کند.

گرشاسبی در مورد تاریخ برگزاری دربی و اینکه آیا باشگاه پرسپولیس درخواستی برای تغییر این تاریخ داشته است یا خیر، گفت: خیر، ما هیچ حرفی در مورد تغییر زمان بازی‌ها نداریم و همیشه آماده مبارزه هستیم.

وی درباره تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش با فدراسیون فوتبال و اینکه این مربی شرط گذاشته همه باشگاه‌ها با او همکاری کنند،‌ عنوان کرد: من زیاد در مورد این مسائل حرف نزنم بهتر است، آرزو می‌کنم تیم ملی موفق باشد و انتظار داریم آنها (مربیان تیم ملی) هم به ورزشگاه بیایند و از نزدیک بازی‌ها را نگاه کنند.