علی اصغر یوسف نژاد این تذکرات را به شرح زیر قرائت کرد.

 شاعری نماینده بهشهر به وزیر کشور و وزیر اطلاعات: علت عدم آمادگی لازم در پیشگیری و مقاومت جدی با حادثه تروریستی اهواز چیست؟ چرا در شرایط حساس کنونی نیروهای امنیتی توان پیشگیری و آمادگی لازم را نداشتند؟

سالک نماینده اصفهان و سلیمی نماینده محلات به رییس جمهور: شما به وضعیت سخت معیشت مردم واقف هستید. امید است با صدور دستور به مصاحبه‌های وزرا ساماندهی کنید تا موجب نشود در جامعه تشنج و ناامیدی ایجاد شود، به وزیر صنعت، معدن و تجارت و وزیر نفت و وزیر دفاع: هر چه‌ سریع‌تر از صادرات مواد اولیه صنعتی مانند تولیدات پتروشیمی و یا مواد خام جلوگیری کنید و حجم نقدینگی را به سمت کالاهای ایرانی هدایت کنید.

ابطحی نماینده خمینی شهر به رییس جمهور: صدور فوری سهمیه بندی کالاهای اساسی با توجه به گرانی افسار گسیخته کالا و مختل شدن معیشت مردم به ویژه‌ اقشار متوسط و ضعیف جامعه و اعمال کارت سوخت برای جلوگیری از قاچاق مواد سوختی.

نادری نماینده اورامانات به وزیر جهاد کشاورزی: به مشکلات عشایر در کشور هیچ توجهی نمی‌شود، عشایر ذخایر انقلاب هستند.  به وزیر ارتباطات: عدم آنتن دهی در نقاط حوزه اورامانات هنوز رفع نشده است. به وزیر نیرو لزوم بررسی و جدیت در تامین آب آشامیدنی حوزه اورامانات و مناطق زلزله زده.

حسن پور نماینده سیرجان به وزیر نفت، اعزام تیم کارشناسی فوری به شهرستانهای سیرجان و بردسیر جهت رسیدگی به مشکلات مردم در حوزه گازرسانی به واحدهای صنعتی و ۷۰ روستا در شهرستان.

حاجی نماینده شاهین شهر به رییس جمهور: دستور دهید در پرداخت بهای گندم خریداری شده از کشاورزان تسریع شود.

اکبرزاده نماینده اسد آباد به رییس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی: کشاورزان زحمات حاصل از دسترنج یک ساله خود را تحویل دولت می‌دهند  ولی پرداخت مطالبات آنها به ویژه‌ در حوزه چغندر و گندم با تاخیر زیادی مواجه است. به رییس جمهور، وزرای صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی: حمل و نقل کشور به شدت در معرض افزایش قیمت است به ویژه‌ در حوزه قطعات مصرفی نظیر لاستیک، روغن و فیلتر، کامیونداران اسد آباد با ۵۰۰۰ خانوار منتظر تدبیر دولت هستند.

ملکشاهی، نماینده خرم آباد به وزیر آموزش و پرورش: تخلف صورت گرفته در به کارگیری افراد بدون سابقه به عنوان حق التدریس، ساداتی نژاد نماینده آران و بیدگل به وزیر راه و شهرسازی: چرا وزارت راه و شهرسازی به وظایف خود در ایمنی بزرگراه قم ــ کاشان عمل نمی‌کند.

محمودزاده نماینده مهاباد و مرادی نماینده قروه و دهکلان به وزیر جهاد کشاورزی: به چه دلیل مبالغ خرید تضمینی محصولات کشاورزی از جمله گندم و چغندر قند به موقع به کشاورزان پرداخت نمی‌شود.

سلیمانی نماینده کنگاور به وزیر راه و شهرسازی: تکمیل و احداث ایستگاه‌های قطار در حوزه انتخابی بنده و پروژه‌ های نیمه کاره رها شده در شهرستان مورد توجه قرار گیرد. به وزیر نیرو: تسریع در تامین اعتبارات مورد نیاز برای اتمام سدهای حوزه انتخابی. به وزیر جهاد کشاورزی: تسریع در پرداخت باقی‌ مانده بهای چغندر و گندم کشاورزان در سال ۹۶.

به رییس جمهور رسیدگی به وضعیت بیکاری در استان کرمانشاه که از نرخ میانگین کشوری نیز بالاتر است.

بهادری نماینده ارومیه به وزیر آموزش و پرورش: حذف تصویر دریاچه ارومیه از نقشه ایران در کتاب درسی. به وزیر آموزش و پرورش : تدریس زمان ترکی در مدارس آذربایجان با شروع سال تحصیلی.

زرآبادی نماینده قزوین به وزیر آموزش و پرورش و وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و وزیر بهداشت و درمان: غیر کارشناسی بودن مصوبه اخیر شورای سنجش و پذیرش دانشجو در خصوص تاثیر قطعی معدل در کنکور.

علیرضا محجوب نماینده تهران و نادر قاضی پور نماینده ارومیه به وزیر نیرو: اجرای قانون تعرفه آب و برق و بخش دیگر آن در هنرستان قدیمی امام صادق (ع). به وزیر کشور و وزیر اطلاعات و وزیر دفاع و وزیر امور خارجه: برخورد جدی و فوری برای شناسایی عاملان حادثه تروریستی اهواز و تحویل آنها به قوه قضاییه.