علی دایی پس از برتری تیمش برابر نفت مسجدسلیمان اظهار کرد: پیش از هرچیز اقدام تروریستی انجام شده در اهواز و شهادت ملت ایران تسلیت می‌گویم.

او درباره دیدار تیمش برابر نفت مسجدسلیمان گفت: ما در نیمه اول خوب نبودیم و کارهایی که خواسته بودیم بازیکنان انجام ندادند و گل بدی خوردیم و در نیمه دوم شاهکار داوری را دیدیم و بابت این اشتباه دستشان درد نکند. فکر می‌کنم چنین صحنه‌هایی اخراج ندارد. داور امروز کیفیت بازی را پایین آورده بود.

‌دایی تصریح کرد: در نیمه دوم تغییراتی دادیم. وقتی ١٠ نفره بودیم برنامه‌های ما بهم خورد اما توانستیم  دو گل بزنیم و کسی نتوانست این سه امتیاز را از ما بگیرد. از این به بعد هم برای داوری باید دعا کنیم که ان‌شاءالله بهتر شود.

وی افزود: وقتی ١٠ نفره شدیم نتوانستیم حفظ توپ داشته باشیم چراکه ما با سیستم ۴۲-۴-۴ بازی می‌کردم اما بعداز اخراج، ترابی را بیرون آوردم و ۱-۴-۴ بازی کردیم. مهدی ترابی سال قبل خیلی برای ما زحمت کشید امسال هم عالی بود اما امروز به خاطر ١٠ نفره شدن او را تعویض کردیم. او در آینده خیلی می‌تواند به ما کمک کند. ترابی هرچه آماده‌تر به پرسپولیس برود، جایگاه محکم‌تری خواهد داشت.

سرمربی تیم فوتبال سایپا درباره کیفیت زمین ورزشگاه پاس قوامین هم گفت: امسال کیفیت زمین نسبت به سال قبل بدتر شده و کیفیت لازم را ندارد که بتوانیم روی زمین کار کنیم. ان‌شاءالله مسئولین کمک کنند تا کیفیت زمین بهتر شود.