شبکه ایران اینترنشنال در اقدامی بیشرمانه مصاحبه‌ای از سخنگوی گروه تروریستی که امروز افراد زیادی را به خاک و خون کشید پخش کرد.

سفارت ایران در لندن اقدام شبکه ایران اینترنشنال در مصاحبه با سخنگوی گروه تروریستی را محکوم و اعلام کرد که برخورد جدی نهاد نظارتی در انگلیس با این اقدام را به عنوان ترویج تروریسم و خشونت پیگیری می‌کند.

به گزارش فارس، «حمید بعیدی‌نژاد» سفیر ایران در لندن در توئیتی با اشاره به اقدام شبکه ایران اینترنشنال در مصاحبه با سخنگوی گروه تروریستی «الاهوازیه» نوشت: «شبکه ایران اینترنشنال در اقدامی بیشرمانه مصاحبه‌ای از سخنگوی گروه تروریستی که امروز افراد زیادی را به خاک و خون کشید پخش کرد. سفارت ایران در لندن ضمن محکومیت این اقدام، برخورد جدی نهاد نظارتی در انگلیس ( آفکام) با این اقدام به عنوان ترویج تروریسم و خشونت را پیگیری فوری می‌کند.»

صبح امروز شنبه در جریان برگزاری مراسم رژه در سالگرد آغاز هفته دفاع مقدس در شهر اهواز، تروریست‌ها با تیراندزای به سوی مردم و نیروهای نظامی ۲۹ نفر را به شهادت رسانده و حدود ۶۰ نفر دیگر را زخمی کردند.

در حالی که پیش از این گروهک تروریستی «الاهوازیه» مسئولیت این اقدام تروریستی را برعهده گرفته بود،‌ گروهک تروریستی داعش هم ساعتی قبل خود را عامل این اقدام تروریستی اعلام کرد.