نادی ال داوود مربی تیم فوتبال الدحیل پس از شکست مقابل پرسپولیس و حذف از لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: از استقبال بی‌نظیر ایرانی‌ها تشکر می‌کنم. این نتیجه در این سطح بالا اتفاق می‌افتد و طبیعی است. گل اول به ما انگیزه داد و خوشحال بودیم. نقشه‌های ما در نیمه اول به نتیجه رسید.

وی ادامه داد: داور عملکرد خوبی داشت اما بازیکن پرسپولیس باید اخراج می‌شد.تیم ما اشتباهات زیادی داشت و روی اشتباهات فردی گل خوردیم و باختیم. نتیجه به ضرر ما بود اما پرسپولیس تیم قدرتمندی بود و ما آن را در زمین دیدیم.

او درباره حاضر نشدن معلول در نشست خبری اظهار کرد: ما برای خبرنگاران احترام قائلیم. معلول در جریان بازی آنقدر فریاد زد که دیگر توانایی صحبت در این کنفرانس را نداشت اما من اینجا هستم و به سوالات پاسخ خواهم داد.

داوود درباره بی‌برنامگی تیمش در نیمه دوم تصریح کرد: هیچ تیمی بدون نقشه وارد زمین نمی‌شود.در نیمه اول به گل رسیدیم. نقشه ما در نیمه دوم زدن گل دوم بود اما اشتباهات فردی مقابل تیمی مثل پرسپولیس مساوی شکست است. نقشه ما عملی نشد و متاسفانه شکست خوردیم.

وی درباره بسته بودن پنجره پرسپولیس و دست باز تیمش برای جذب بازیکنان با کیفیت: دو بازیکن خود در اختیار نداشتیم. ما یک بازیکن خارجی خوب داشتیم. ما بازی خوبی ارائه دادیم اما پرسپولیس بیکار نبود و خوب عمل کرد. فوتبال همین است و این بار پرسپولیس بود که توانست ما را شکست دهد.

داوود درباره نیمکت‌نشینی یوسف العربی عنوان کرد: یوسف بازیکن بزرگ و گلزن خوبی است. نیمکت‌نشینی العربی تاکتیکی بود. ما می‌خواستیم از کند بودن دفاع پرسپولیس استفاده کنیم و توپ پشت دفاع ارسال کنیم اما موفق نشدیم.