داوود مهابادی شامگاه جمعه پس از شکست تیمش مقابل تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان و حذف از گردونه جام حذفی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به خاطر این برد به تیم فولاد مبارکه سپاهان تبریک می گویم. متاسفانه ما شروع بدی داشتیم و در ۵ دقیقه اول دو گل دریافت کردیم و بازیکنانم در انجام وظایف بسیار مشکل داشتند. هر دو گل اول و دوم را روی اشتباه محرز خط دفاعی مان دریافت کردیم و برتری سپاهان تا دقیقه ۳۰ ادامه داشت اما از دقیقه ۳۰ به بعد با توجه به تعویض‌هایی که ما انجام دادیم بازی متعادلی را شاهد بودیم.

وی پیرامون نیمه دوم این دیدار افزود: در نیمه دوم تیم ما برای دقایقی از تیم حریف برتر بود. پیروزی شایسته سپاهان بود اما ما نیز خوشحالیم که توانستیم مقابل تیم سپاهان و پس از دریافت ۳ گل مجدداً به بازی برگردیم و گلزنی کنیم. این مسابقه تجربه خوبی برای ما بود و امیدوارم بتوانیم در ادامه لیگ یک شرایط بهتری را پیدا کنیم.

سرمربی شهرداری ماهشهر از سپاهان با عنوان آماده‌ترین تیم ایران یاد کرد و ادامه داد: پیروزی سپاهان از پیش قابل پیش‌بینی بود چرا که تیم سپاهان آماده‌ترین تیم ایران است و برای آن در ادامه لیگ برتر و جام حذفی آرزوی موفقیت دارم. همچنین از هواداران این تیم که جمع پرشوری را در ورزشگاه ایجاد کردند و نهایت احترام را به تیم ما ابراز داشتند تشکر می کنم.

وی درباره داوری این مسابقه بیان کرد: خوشبختانه داوری بسیار خوب و بدون اشتباهی را شاهد بودیم و من از تیم داوری نیز تشکر می کنم.

مهابادی در توصیف شرایط بازیکنان تیمش گفت: با شناختی که من از آقای قلعه‌نویی دارم تیم های تحت رهبری او هرگز به یکی دو گل بسنده نمی‌کنند و تا پایان بازی جنگنده ادامه می‌دهند و م نفکر می‌کنم دلیل اینکه سپاهان بیشتر از این نتوانست گلزنی کند تعویض‌هایی بود که ما انجام دادیم. بازیکنانی که تعویض کردیم کسانی بودند که در تمرینات آماده نشان می‌دادند اما به دلایل مختلفی از جمله دلایل روانی در مقابل سپاهان ضعیف عمل کردن و تعویض شده‌اند اما از سوی دیگر ما بازیکنانی نظیر حمید عبادی داشتیم که با این که از تیم جوانان ما بود اما نشان داد که می‌تواند بازیکن آینده داری باشد.