آبی های تهرانی در حالی امروز پنجشنبه وارد دوحه شدند که باید در دیدار برگشت از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه روز دوشنبه ۲۶ شهریورماه در ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه، مقابل تیم السد صف آرایی کنند.

«وینفرد شفر» سرمربی آلمانی استقلال برای دیدار با السد ۲۱ بازیکن را معرفی کرده است که در بین آنها «داریوش شجاعیان» به رغم مصدومیت در این سفر حضور دارد. جابرانصاری و میثم تیموری بازیکنانی بودند که در تهران ماندند. البته نکته جالب در سفر آبی پوشان به دوحه، حضور «مهدی طارمی» مهاجم سابق تیم پرسپولیس بود که برای حضور در تمرینات تیم الغرافه همراه با کاروان استقلال در پرواز حضور داشت. 

همچنین «امید ابراهیمی» هافبک سابق استقلال که ابتدای فصل به لیگ قطر رفت، همراه سایر آبی پوشان در پرواز حضور داشت و با برخورد گرم مسئولان و بازیکنان استقلال رو به رو شد و با شفر و «مهدی رحمتی» دروازه بان تیم نیز عکس یادگاری گرفت.

البته قراراست «امیر حسین فتحی» و «علی خطیر» به ترتیب سرپرست و معاون باشگاه استقلال به همراه «هادی مباشری» معاون اجرایی باشگاه روز جمعه برای دیدن بازی آبی پوشان راهی قطر شوند.

استقلال در حالی باید در دیدار برگشت مقابل تیم پر مهره السد صف آرایی کند که در دیدار رفت با حضور نزدیک به ۹۰ هزار هوادار حاضر در ورزشگاه آزادی با نتیجه ۳ بر یک مغلوب یاران «ژاوی هرناندز» کاپیتان اسپانیایی تیم السد شد.

همچنین در روز ۲۶ شهریور پرسپولیس دیگر نماینده فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا و در دیدار برگشت باید از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه میزبان الدحیل دیگر تیم قطری در این رقابت ها باشد. سرخ پوشان در دیدار رفت با یک گل مغلوب حریف خود شدند و امیدوارند با حضور هواداران در ورزشگاه آزادی نتیجه دیدار رفت را جبران کنند.