امید نمازی، سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در نشست خبری پیش از بازی با پدیده در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی گفت: فردا برابر تیمی بازی می‌کنیم که در لیگ از آنها شکست خوردیم. انگیزه‌های بالای برای بازی فردا داریم. بازی در جام حذفی است و بازیکنان انگیزه بالایی دارند. مسعود حسن زاده از روزی که به تیم ما آمد مصدومیتی داشت که از بین نرفت. این مصدومیت قدیمی بود و باشگاه تصمیم گرفت با او قطع همکاری کند. رضا حبیب زاده هم مصدوم است و نمی‌تواند بازی کند. ما همان افرادی که از اول فصل با ما بودند را در اختیار داریم. امیدوارم که بهترین استفاده را از آنها بکنیم.

او ادامه داد: می‌توانیم بازی قبلی‌مان با پدیده را مرور کنیم. من دوست ندارم درباره داوری صحبت کنم اما به جایی رسیدیم که واقعا بی عدالتی زیادی نسبت به ذوب آهن شده است. امیدوارم این بی عدالتی به پایان برسد. من از کسانی هستم که دوست ندارم که بهانه گیری کنم و تا به حال درباره داوری صحبت نکرده‌ام اما ما امتیازات زیادی به خاطر داوری از دست دادیم. بازی استقلال غفوری باید به خاطر شکستن فک حبیب زاده اخراج می‌شد. در بازی سپاهان همه تکل بازیکن سپاهان را دیدند. در بازی با پدیده هم در وقت تلف شده یک پنالتی مسلم برای ما گرفته نشد. این باعث می‌شود ما روحیه‌مان را از دست بدهیم. درباره پنالتی سپاهان هم در همه محافل صحبت کردند اما در مورد ما صحبتی نشد. امیدوارم نه فقط درباره ذوب آهن بلکه در مورد همه تیم ها این موضوع حل شود.

نمازی در مورد مسلمان و دروازه‌بان‌های تیمش هم بیان کرد: محسن مصدومیتی داشت اما خدا را شکر می‌توانیم در بازی فردا از او استفاده کنیم. من فردا درباره ترکیب صحبت می کنم اما سعی می کنیم در بازی فردا از بازیکنانی که کمتر بازی کرده اند استفاده کنیم. به این فکر نیستیم که در لیگ یک گلر بازی کند و در جام حذفی  دروازه بانی دیگر. گلر های ما باید آمادگی داشته باشند تا بتوانیم از آنها استفاده کنیم.

سرمربی ذوب آهن درباره جام حذفی اضافه کرد:ما به یک تیم لیگ برتری برخوردیم. اگر بخواهیم قهرمان شویم باید همه را ببریم و نباید کاری به حریف داشته باشیم. ما باید یک تیم خوب را شکست دهیم تا به مرحله بعد برسیم.

او در پایان گفت: ما فوتبال مالکانه ای را به نمایش می گذاریم. ولی بعضی جاها نتیجه را از دست دادیم. در بعضی بازی ها هم نتوانستیم موقعیت ایجاد کنیم و داریم روی این موضوع کار می کنیم تا آن را برطرف کنیم. در بازی با پدیده موقعیت های زیادی داشتیم اما آنها را از دست دادیم. سه مهاجم از ما کم شده و کار برای ما مشکل شده است. باید یک ترفند برای این موضوع پیدا کنیم. ما بازیکنان خوبی در اختیار داریم. دنبال یک بازیکن خوب هستیم اما به دنبال هر مهاجمی نیستیم.