تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر چهارشنبه تا ساعت ۶ شنبه (بیست و چهارم شهریورماه) از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و برعکس ممنوع است اما رفت و آمد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری منعی ندارد.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ جمعه این هفته (بیست و سوم شهریورماه) به سمت مرزن آباد در محور کندوان ممنوع است.

با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به طور یکطرفه انجام می گیرد.

همچنین تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و برعکس همچنان ممنوع و رفت و آمد انواع تریلرها نیز از محور هراز ممنوع شده است.

تردد کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز (چهارشنبه) و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ پنجشنبه و جمعه این هفته از محور هراز ممنوع شده است.

همچنین مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: حجم تردد در جاده های کشور در ۲۴ ساعت گذشته در مقایسه با شبانه روز پیش از آن ۳.۵ درصد کاهش پیدا کرد.

حجم تردد وسایط نقلیه سنگین از کل تردد ثبت شده در ۲۴ ساعت گذشته معادل ۱۵ درصد، اوج تردد بین ساعت های ۱۹ تا ۲۰ و کمترین آن بین ساعت ۴ تا ۵ صبح بود.

هموطنان می توانند برای دریافت آخرین وضعیت راه های کشور عدد ۱۴۱ را به شماره ۱۰۰۰۱۴۱ پیامک کنند یا با شماره‌های ۱۴۱ و ۸۸۹۲۵۲۵۲ تماس بگیرند.