در معاملات بورس تهران بیش از ۲ میلیارد و ۷۷۱ میلیون سهم و ورقه مالی قابل معامله در بیش از ۱۵۶ نوبت داد و ستد شد تا ارزش کل معاملات بورس به بیش از ۶ هزار و ۶۴۸ میلیارد ریال برسد.

شاخص های اصلی بازار سرمایه نیز امروز بر مدار رشد بود؛ شاخص قیمت (وزنی - ارزشی) که در آن ارزش سهام شرکت های بزرگ اثر بیشتری بر شاخص می گذارد، ۵۵۹ واحد و شاخص کل (هم وزن) که در آن ارزش و وزن همه شرکت های بزرگ و کوچک در محاسبه شاخص کل، یکسان در نظر گرفته می شود، ۶۰۹ واحد رشد داشت.

شاخص قیمت (هم وزن) نیز ۴۳۰ واحد بالا رفت؛ این شاخص بیانگر سطح عمومی قیمت سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس است.

شاخص آزاد شناور نیز ۲ هزار و ۳۳۴ واحد افزایش یافت که سهام قابل معامله شرکت ها در بورس را نشان می دهد.

شاخص بازار اول (مربوط به شرکت های بهتر از نظر سرمایه، سودآوری و درصد سهام آزاد شناور) یکهزار و ۶۹۱ واحد و شاخص بازار دوم بورس ۲ هزار و ۴۶۳ واحد رشد کرد.

نمادهای شپنا (پالایش نفت اصفهان)، رانفور (خدمات انفورماتیک)، رمپنا (گروه مپنا)، شتران (پالایش نفت تهران)، فولاد (فولاد مبارکه اصفهان)، وبملت (بانک ملت) و پارسان (نفت و گاز پارسیان) بیشترین تاثیر را در رشد شاخص کل بورس داشتند.

شاخص کل فرابورس (ایفکس ) نیز روز شنبه با ۳۵ واحد رشد به یکهزار و ۶۱۵ واحد رسید؛ نمادهای ذوب (ذوب آهن اصفهان)، مارون (پتروشیمی مارون) و زاگرس (پتروشیمی زاگرس) از جمله نمادهای موثر بر رشد آیفکس بودند.