وقتی که محمدرضا زنوزی علاوه بر مالکیت تیم ماشین‌سازی تبریز یا همان گسترش فولاد سابق، مالک تراکتورسازی تبریز هم شده. این اتفاق حالا باعث شده شاهد رفت و آمدهای زیادی در این تیم‌ها باشیم. رفت و آمدهایی جالب که حالا دیگر چندان عجیب نیست.

بعد از اینکه محمدرضا مهاجری که با عنوان مشاور مالک باشگاه تراکتورسازی و مسوول نقل و انتقالات این باشگاه به ماشین‌سازی تبریز منتقل شد تا هدایت این تیم را به عهده بگیرد، حالا شاهد نقل و انتقال بازیکنان به این تیم هستیم. بعد از هری فورستر مهاجم انگلیسی که ظاهرا نتوانست نظر جان توشاک سرمربی تراکتورسازی تبریز را جلب کند و به ماشین‌سازی تبریز رفت، حالا شاهد انتقال محمد اهل‌شاخه به این تیم سبزپوش هستیم. یعنی اهل‌شاخه هم که قرار بود این فصل در تراکتورسازی تبریز توپ بزند، راهی ماشین‌سازی شد تا در تیم مهاجری به کار خود ادامه دهد.

این مساله شاید اتفاق عجیبی نباشد اما به نظر جالب نمی‌رسد. به هر حال بازیکنی که تراکتورسازی تبریز را انتخاب کرده، بدون شک علاوه بر مسائل مالی، شرایط دیگر را هم در نظر گرفته که راهی این تیم شده. مثلا اینکه دوست دارد در تیمی حضور داشته باشد که مدعی باشد و مقابل حریفان بزرگ، حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد اما باشگاه تراکتور و ماشین‌سازی تبریز بدون توجه به این مساله، به راحتی دست به جابه‌جایی بازیکنان می‌زنند.

شاید اگر از خود بازیکن در مورد این مساله سوال شود، چندان راضی نباشد اما به خاطر اینکه موقعیتش به خطر نیفتد، مجبور است بپذیرد. به هر حال با این شرایط می‌توان گفت مدیران این ۲ باشگاه تبریزی می‌توانند به راحتی با نام تراکتورسازی تبریز، بازیکن جذب کنند و به راحتی آن را به تیم دیگر یعنی ماشین‌سازی منتقل کنند. مساله‌ای که چندان حرفه‌ای نیست و شاید بد نباشد مسوولان این ۲ تیم کمی هم به خواسته‌های بازیکنان فکر کنند.