پژمان منتظری مدافع تیم ملی ایران در حاشیه تمرین امروز این تیم در جمع خبرنگاران حاضر شد و اظهار کرد: تیم در دو سه روز گذشته تقریبا کامل شده و تمرینات شکل جدی‌تری به خودش گرفته است. این اولین اردو پس از جام جهانی است و شرایط بدی نداریم.

وی ادامه داد: تیم ملی آماده جام ملت‌ها می‌شود و تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم که خیلی خوب آماده شویم و رقابت کنیم. همچنین امیدوارم اردوهای خوب دیگری هم در انتظارمان باشد تا تمام خواسته‌ها را براورده کنیم.

او درباره شانس بازی کردنش در جام ملتهای آسیا تصریح کرد: در اختیار تیم ملی بودن افتخار هر بازیکنی است و من هم تا زمانی که پیراهن تیم ملی را می‌پوشم، تلاش می‌کنم جزو نفرات دعوت‌شده باشم. مهم هدف تیم ملی و خوشحال کردن مردم است. این مایه خرسندی است که تیم ملی دفاع خوبی دارد. امیدوارم در جام ملت‌ها عملکرد خوبی داشته باشیم. در جام جهانی تیم‌ها به نسبت آسیا قوی‌تر هستند اما در آسیا شناخت از تیم‌های رقیب بیشتر است. امیدوارم جام خوبی در انتظارمان باشد.

وی درباره مقایسه‌اش با سیدجلال حسینی از لحاظ سنی و دعوت نشدن مدافع پرسپولیس گفت: سیدجلال از بهترین دوستان من است و رابطه خوبی باهم داریم. وظیفه من این است که خوب تمرین کنم و برای باشگاهم مثمر ثمر باشم و کارم را به نحو احسن انجام دهم. این برعهده سرمربی است که چه کسی را می‌خواهد انتخاب کند. اگر من انتخاب شدم، سعی می‌کنم کارم را به خوبی خوبی انجام دهم.