سیده فاطمه حسینی در شرح سوال خود از محمد شریعتمداری درباره «خودداری از اعلام فهرست دریافت کنندگان ارز دولتی، علی رغم دستور رئیس جمهوری» آورده است: «با عنایت به توزیع حجم بالایی از منابع ارزی کشور در قالب تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی، چرا جهت تنویر افکار عمومی و شفاف سازی نسبت به اعلام فهرست کلیه دریافت کنندگان ارز دولتی (۴۲۰۰ تومانی) امتناع کرده اید؟ چرا به صورت شفاف فرآیند و شاخص ها و ملاک های آن وزارتخانه در تخصیص ارز به متقاضیان را طی مدت مذکور اعلام نمی کنید؟»

فاطمه حسینی همچنین دومین طرح سوال خود از وزیر صنعت را نیز تقدیم هیات رئیسه مجلس کرد که در آن از محمد شریعتمداری، پرسیده است: «چرا نسبت به تخصیص ارز دولتی (۴۲۰۰ تومانی) به واردات قطعات خودرو اصرار می کنید؟»

این نماینده مجلس در شرح سوال خود نوشت: «با عنایت به محدودیت منابع ارزی کشور» و «افزایش قابل توجه قیمت خودرو» که بخش عمده ای از قطعات آنها از منظر ارزش وارداتی است، چرا نسبت به تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی به واردات قطعات خودرو اصرار دارید؟ در حالی که سود آن نه تنها در جیب مصرف کننده نهایی نرفته بلکه تعدادی از افراد واسط از آن بهره‌مند شده‌اند. این در حالی است که تنها در چند دقیقه چند هزار خودرو به صورت برخط به فروش می‌رسد و عمده افراد ثبت نام کننده نیز دلالان خودرو هستند و نه مصرف کنندگان نهایی.

حسینی در شرح این سوال افزود: از سوی دیگر، قیمت ها در بازار خودرو به صورت قابل ملاحظه‌ای افزایش جهشی داشته و مصرف کننده نهایی هیچ منفعتی از این سیاست که تنها منجر به هدر رفت منابع ارزی است، نمی برد.