مهدی چمران ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهربا اشاره به اینکه رویکرد اصلی جبهه مردمی انقلاب اسلامی (جمنا)تلاش برای کمک به مردم و رفع مشکلات کشور است اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم گره‌ای از مشکلات مردم حل کنیم‌.

وی به تلاش دشمنان با استفاده از رسانه‌های استکبار برای ترویج یاس و ناامیدی در ایران اشاره کرد و افزود: با وجود تلاش فراوان رسانه‌های استکباری برای ایجاد ناامیدی در جامعه، اما ایران در شرایط بحرانی نیست و اقتصاد آن به خوبی قابلیت ساماندهی دارد.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب  با بیان اینکه مشکلاتی مثل تهیه مواد اولیه قابل حل شدن  است، افزود: عمده مشکلات  اقتصادی ناشی از بی‌تدبیری‌هایی بود که شش ماه پیش به دوستان خود در دولت در مورد آن تذکر داده بودم.

چمران با بیان اینکه آمریکا علاوه بر ایران در حال جنگ با کشورهای اروپایی‌، چین‌، ترکیه‌ و روسیه نیز است گفت: مسئولان برای رفع مشکلات کشور باید شبانه روز تلاش کنند.

وی با اشاره به اینکه ایران روزانه دو میلیون بشکه نفت می‌فروشد خاطر نشان کرد: ایران اکنون فراتر از ۶۰ میلیارد دلار ارز در بانکهای خارجی دارد و روزانه نزدیک به دو میلیون بشکه نفت می‌فروشد.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب با اینکه موافق تفکیک تهران نیستم  گفت: در کلان شهرها باید از سری ضوابط و مقررات تقسیم کشوری خارج شوند.

چمران با اشاره به اینکه جبهه مردمی نیروهای انقلاب پیش از انتخابات شکل گرفت  تصریح کرد: این جبهه  اکنون نیازمند استفاده از ظرفیت جوانان و بانوان است و باید نوگرایی شکل گیرد.

وی با بیان اینکه مجمع استان‌ها باید شورای جدید جبهه مردمی نیروهای انقلاب را انتخاب کنند افزود: در شورای استانی جمنا باید ۳۰ عضو حضور داشته باشند و با تجمیع آنها شورای مرکزی انتخاب شود.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای تشکیل شوراهای استانی جمنا، بیان کرد: جبهه مردمی نیروهای انقلاب دارای کمیته‌های ۲۲ گانه است که اقشار مختلف را در بر می‌گیرد و تلاش می‌شود که نیروهای همسو در دایره جمنا قرار گیرد و کسی خارج از گود وارد نشود.