در این کلیپ که از روز گذشته در فضای مجازی دست به دست می چرخد کودکی با گوش پانسمان شده می گوید که گوشش توسط «عوامل وانتی های شهرداری منطقه ۳ تهران» بریده شده و دو بخیه خورده است.

این کودک، فعالیتش را جمع آوری زباله معرفی می کند و مدعی است که گوشش را با تیغ اصلاح بریده اند.

انتشار این کلیپ واکنش های مختلفی را به دنبال داشته از جمله الهام فخاری رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران از پیگیری این موضوع خبر داده است. 

به دنبال پیگیری خبرنگار ایرنا از شهرداری، عدالت امیرزاده معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۳ پایتخت اظهارداشت: تاکنون مراجعه و شکایتی در این باره از سوی هیچ فردی به شهرداری منطقه نداشته ایم. 

وی با بیان اینکه از طریق شبکه های اجتماعی در جریان این ماجرا قرار گرفتیم و بسیار تأسف خوردیم خاطرنشان کرد: بلافاصله دستور پیگیری موضوع صادر شد و در اولین گام باید این کودک زحمتکش پیدا شود تا جزئیات ماجرا را از وی بنشویم. 

امیرزاده یادآور شد: تاکنون تلاش های ما برای یافتن این کودک نتیجه نداشته است. 

وی از شهروندان درخواست کرد در صورت اطلاع از مکان این کودک، وی را به شهرداری منطقه ۳ راهنمایی یا به نیروهای شهرداری معرفی کنند تا برای روشن شدن موضوع به محل اسکان وی مراجعه شود. 

معاون شهردار منطقه ۳ تهران با بیان اینکه تا پیش از بررسی جامع و کارشناسی نمی توان اظهارنظر دقیق کرد اظهارداشت: اما حفظ امنیت و حرمت شهروندان از اصول محوری شهرداری است و در صورت اثبات اتهام ضمن برخورد شدید و بدون اغماض با متخلفان، پرونده به مراجع قضایی ارسال و مراحل پیگیری به شهروندان اطلاع رسانی می شود.