جمشید باقری در گفت‌وگو با ایسنا در مورد قتلی که در نمایندگی خودرو در شهر همدان اتفاق افتاده است، عنوان کرد: قاتل این پرونده شناسایی شد، به جرم خود اعتراف کرد و تحویل مراجع قضایی شد.

وی افزود: نمی‌توان گفت همه نمایندگان خودرو دارای اسلحه هستند و همواره افراد متخلفی وجود دارند که سلاح غیرمجاز دارند. ادوات غیر مجاز این فرد هم کشف شده است.

باقری درباره انگیزه قاتل از کشتن مقتول گفت: این دو فرد اختلافات شخصی‌  هم داشتند و تنها بحث آن‌ها به خاطر خودرو نبوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان با اشاه به تصادف صورت گرفته در بلوار کولاب گفت: روز گذشته یک پراید با سه سرنشین دختر شامل یک دختر بیست ساله و دوتای دیگر نوزده ساله در بلوار کولاب با سرعت زیاد در حال تردد بوده است که بنابر اعلام پلیس راهور این خودرو با برخورد به جدول به سمت راست واژگون می‌شود و متأسفانه دختر  بیست ساله جان خود را از دست می‌دهد.

باقری همچنین در مورد کودک ربایی‌ای که در منطقه متخصصین همدان رخ داده بود، گفت: این کوک به آغوش خانواده بازگشته و انگیزه کودک رباها مالی بوده است که البته در عرض 24 ساعت دستگیر شده اما همدست او متواری شده که به زودی دستگیر خواهد شد.