علی دایی در نشست خبری بعد از بازی با فولاد خوزستان در همان ابتدا با خبرنگاران صدا وسیما که می‌خواستند مقابلش میکروفون بگذارند، دچار درگیری لفظی شد و حتی نزدیک بود که دایی نشست خبری را ترک کند. بعد از گذشت دقایقی، علی دایی خطاب به خبرنگاران صدا و سیما گفت: من خیلی وقت است که با تلویزیون مصاحبه نمی‌کنم. آیا این حق را ندارم؟ شما حق ندارید میکروفون را روبه‌روی من بگذارید چون وارد حریم شخصی من می‌شوید.

او در مورد بازی نیز گفت: به نظرم با توجه به شرایط آب و هوایی بازی سختی بود و می‌دانستیم فولاد در زمین خودش از دقیقه ۶۰ به بعد بهتر کار می‌کند چون تیم‌های حریف از نظر بدنی کم می‌آورند. فولاد با گل امروزش، چهار گل از پنچ گلش را از دقیقه ۶۰ به بعد زده است. خدا را شکر می‌کنم بازیکنان ما باغیرت و خوب بازی کردند. نیمه اول می‌توانستیم کار را تمام کنیم اما در زدن گل موفق نبودیم. ما یک گل صد در صد را نزدیم و همان توپ برگشت و به دیرک دروازه ما خورد.

سرمربی سایپا همچنین با تمجید از عملکرد دروازه‌بان تیمش گفت: او یکی از بهترین‌ عملکردهایش را امروز داشت و دو سیو عالی را از او دیدیم که به ما خیلی کمک کرد. ما فقط برای برد آمده بودیم و بعد از دریافت گل تساوی، فشار آوردیم.

علی دایی همچنین درمورد شرایط آب و هوایی اهواز گفت: برای سه امتیاز بازی آمده بودیم و با تمرین‌هایی که در هفته داشتیم، تنها برد می‌خواستیم. می‌دانستیم کار بسیار سخت و بزرگی است. شرایط آب و هوایی روی ما بسیار فشار آورد اما سه امتیاز را به دست آوردیم. شرایط آب و هوایی دست و بال ما را بسته بود. ما به هوای گرم و شرجی عادت نداریم. موقعیت‌های گل ما همسان با موقعیت‌های گل حریف بود. شاید حاکمیت توپ در اختیار فولاد بود اما ما تیمی نبودیم که عقب بنشینیم. امروز دقیقه ۸۷ گل تساوی را خوردیم اما بازهم حمله کردیم.