سردار منوچهر امان‌اللهی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اداره مبارزه با قاچاق و جرائم اقتصادی پلیس آگاهی استان با همکاری سایر دستگاه‌های مسئول در چند روز اخیر موفق شدند ۱۸ انبار احتکار کالا را شناسایی و کشف کنند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ارزش کالاهای کشف شده را حدود ۳۵۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: در بازرسی از این انبارها اقلام قابل توجهی نظیر برنج و لوازم خانگی که توسط اخلالگران اقتصادی احتکار شده بود، کشف شد و در این راستا ۴۳ متهم نیز دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.

امان‌اللهی به این دست افراد هشدار داد که دست از اقدامات خود بردارند چرا که پلیس با جدیت به مقابله با آن‌ها خواهد پرداخت.

وی با بیان اینکه ۴ باند بزرگ سرقت در سطح استان شناسایی و کشف شده است، افزود: ۲ باند از این تعداد در زمینه سرقت از منزل فعالیت داشتند که در بازجویی‌های به‌عمل آمده به ۷۶ فقره سرقت اعتراف کردند که اعضای این دو باند که ۶ نفر بودند دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.

رئیس پلیس کرمانشاه با اشاره به دستگیری یک باند سرقت ۳ نفره که در کار سرقت خودرو بودند، گفت: اعضای این باند به ۲۰ فقره سرقت اعتراف و تاکنون ماموران موفق به کشف ۱۰ دستگاه از خودروهای مسروقه شده‌اند.

امان‌اللهی از دستگیری یک باند ۳ نفره کیف قاپ در شهر کرمانشاه نیز خبرداد و گفت: این افراد نیز به ۲۵ فقره سرقت اعتراف کردند.