آیت الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری امروز در مراسم افتتاح قطار شهری ایستگاه قدس اهواز کارون_ میانداشت اظهار داشت: این برنامه بسیار ارزشمند راه آهن کشور در خوزستان قابل تقدیر است.

وی با بیان اینکه از روند کاری راه آهن راضی هستیم، افزود: خدماتی که راه آهن تاکنون ارائه دادند کم نبوده و خدا اجرشان دهد.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان بیان کرد: همچنین امیدواریم راه آهن با اقداماتی که زین پس انجام می دهد سبب شود کارها بهتر پیش برود.

وی این طرح تاثیر مهمی در حمل و نقل در اهواز دارد، گفت: از مسئولان میخواهیم هر چه زودتر ایستگاه ها را نیز احداث کنند و سخت هم نگیرند، ایستگاه هایی ساده همچون ایستگاه های اتوبوس بسازند.

آیت الله جزایری به احداث ایستگاه با درنظر گرفتن همه قناعت و صرفه جویی کنیم اشاره و عنوان کرد: به دلیل وضعیت کشور باید قناعت پیشه کنیم.

وی با تاکید بر اینکه راه اهن بعضی از شهر ها نیاز به توجه خاص دارد، ادامه داد: مسئولان راه آهن نیز قول دادند نواقص راه آهن این شهرها برطرف شود.

نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به گرانی هزینه بلیت هواپیما تصریح کرد: هزینه سفر با هواپیما قدری زیاد شده و به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم و عهد کردیم که از این به بعد با قطار سفر کنیم و امیدواریم که مسئولان کاری کنند سرعت قطارها هم بهتر شود.