مدیران و اعضای کادر فنی باشگاه استقلال عصر امروز در جلسه ای حضور یافتند که محور این جلسه ایجاد روابط حسنه بین سرمربی و سرپرست تیم بود. 

در این جلسه وینفرد شفر، اصغر حاجیلو و علی خطیر حضور داشتند و در خصوص برنامه‌های آتی تیم، شروع دور جدید تمرینات، مسابقه برگشت مقابل السد و سایر مسایل تیم گفت و گو کردند.

شفر بعد از اتمام جلسه گفت: جلسه خوبی بود و در مورد نکات مختلفی صحبت کردیم. دور جدید تمرینات ما از جمعه شروع می شود و همه باید دست به دست هم بدهیم برای کسب نتایج موفقیت آمیز در دیدار های پیش رو.

وی در خصوص روابطش با اصغر حاجیلو نیز چنین گفت: پس از دیدار آخر حرف و حدیث‌هایی مطرح شد که جای تعجب دارد. حاجیلو بازیکن بزرگی در استقلال بوده و این را به خوبی می دانم. ایشان کارش را خیلی خوب انجام می دهد و یک جنتلمن است. ما کنار هم کارمان را پیش می بریم.

در جریان دیدار تیم فوتبال استقلال و السد که به شکست سه بر یک شاگردان شفر انجامید، بر سر انجام یک تعویض بین شفر و حاجیلو بگو مگویی روی نیمکت پیش آمد که به نظر می رسید بعد از آن روابط سرمربی و سرپرست این تیم تیره شده باشد. حتی شفر در نشست خبری پس از بازی نیز به صورت غیر مستقیم به برخی مسائل از جمله تغییرات در اطرافیان تیم اشاره کرده بود که گمانه زنی های رسانه ای چنین ظنی ایجاد می کرد که منظور شفر به اصغر حاجیلو سرپرست این تیم است.