حجت الاسلام محمدحسن رحیمیان عصر امروز طی سخنانی در نشست برگزیدگان اقشار جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با بیان این‌که «ما معتقد نیستیم که امام و رهبری علم غیب داشته و دارند و قائل به پیشگویی آنان هم نیستیم» اظهار کرد: اما دقیقا آن‌چه که امام قبل و بعد از پیروزی انقلاب گفته بود در روزهای پس از جنگ تحمیلی به وقوع پیوست و آن هم موضوع فروپاشی شوروی بود که همه شاهد رخ دادنش بودیم.

وی افزود: اگر پنجاه سال قبل در تمام دنیا دنبال ۵۰ نفر می گشتیم که جان‌شان را برای امام زمان(عج) دهند پیدا نمی‌کردیم اما امروز روی کره زمین میلیون‌ها جوان را می‌شود یافت که جان‌شان را برای امام زمان(عج) و نائب ایشان فدا کنند.

وی با بیان این‌که «امروز لبنان با وجود حزب الله قدرتی دارد که در برابر آمریکا و همه استکبار ایستاده است» گفت: اگر آمریکا بعد از جنگ ۳۳ روزه یک لحظه اطمینان داشت که می‌تواند حزب الله را نابود کند، تردیدی نمی‌کرد اما این امکان برای شان وجود ندارد.

رئیس شورای مرکزی جمنا تاکید کرد: چهل سال از انقلاب گذشته و ما نباید ۲۲ بهمن ها، روز قدس ها و ۹ دی ماه را فراموش کنیم. حالا اگر چهارتا آدم جاهل، تحت تاثیر القائات دشمن، می‌آیند و کشف حجاب می‌کنند، کف‌های روی آب هستند و نباید خود را در برابر این موضوع ببازیم، بلکه از آن سو آماری را ببینیم که می‌گوید یک میلیون نفر در سال گذشته در جمکران نماز امام زمان(عج) خوانده‌اند که البته از میان آنان هم شاید عده‌ای حجاب درستی نداشتند اما نباید صرفا ظاهر را ببینیم.

وی افزود: ما کمر همت را برای همراهی با آنچه که قطعا قرار است در این نظام اتفاق بیفتد را بسته‌ایم و نباید نظام را تنها بگذاریم.

وی با بیان این‌که «در سال ۸۸ رسانه‌های خارجی القا می‌کردند که نظام جمهوری اسلامی در حال اسقاط است»، گفت: دیدیم که چنین نشد. در زمان جنگ هم همین را می گفتند اما انجام نشد و این روزها هم داعش را راه انداختند تا تهدیدی برای جمهوری اسلامی باشد اما داعش نیز نابود شد و راه به جایی نبرد.

رحیمیان افزود: توطئه دشمن برای القای یاس و تاریکی و ناامیدی را باید بشکنیم و بگوییم که آینده از آن اسلام است.

وی با اشاره به وضعیت فعلی تشکل متبوعش، اظهار کرد: ما مطمئن هستیم که جمنا با تجربه هایی که آموخته قویتر از گذشته، فراگیرتر از قبل و با مرتفع شدن نقاط ضعف کار خود را دنبال می‌کند و همه نیروهای انقلاب که ما در این زمینه به چپ و راست هم کاری نداریم را در کنار هم قرار می‌دهد. ما حتی می‌گوییم کسانی که غیرانقلابی هستند هم جزو نیروهای همین کشورند و حتی آن بدحجاب هم به تعبیر رهبری دل در گروی همین انقلاب دارد و برای امام حسین (ع) اشک می‌ریزد و عزاداری می کند.