جواد نکونام پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان گفت: همه تیم زحمت کشیدند و به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم. بازیکنان جدید ما عملکرد خوبی داشتند. با اینکه سخت بود در ترکیب جا بیفتند، اما بهترین عملکرد را داشتند. اولین بازی برای هر بازیکنی سخت است، اما بازیکنانی که امروز برای اولین بار بازی کردند، نشان دادند حرفه‌ای‌گری را بلدند.

وی افزود: امروز صلاح دیدیم این بازیکنان در زمین باشند، چون در تمرین خوب کار کردند. هر کسی در خدمت تیم و در تمرینات خوب باشد، در ترکیب تیم قرار می‌گیرد.

سرمربی نساجی مازندران در مورد محمدامین رضایی که درون دروازه قرار گرفت، تصریح کرد: محمدامین نشان داد که زحمت می‌کشد و در تمرینات خوب کار می‌کند. او گلر سوم تیم ما بود و خودش را به ترکیب اصلی رساند. امین نشان داد که می‌تواند پیشرفت کند.

نکونام درباره تعطیلی لیگ برتر عنوان کرد: تاریخی است که فیفا برای مسابقات دوستانه در نظر گرفته و به تیم ما کمک خواهد کرد. قطعا برنامه‌های خاصی برای نساجی در تعطیلات در نظر داریم.

وی با اشاره به برد تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان گفت: باید به این تیم (نفت) تبریک گفت که بسیار خوب کار کرد. آنها هفته گذشته  برابر پرسپولیس یک نتیجه خوب گرفتند، اما ما نشان دادیم که موقعیت‌های بیشتری به نسبت پرسپولیس خلق کردیم. از جمله توپی که به تیر دروازه خورد یا از کنار دروازه به بیرون رفت. برخی توپ‌ها را هم دروازه‌بان نفت مهار کرد. موقعیت‌هایی داشتیم و حتی می‌توانستیم نیمه اول دو بر صفر پیروز شویم، اما اینطور نشد. توپ و زمین را در اختیار داشتیم. بعد گل دوم هم فشار آوردیم که منجر به گرفتن پنالتی شد. پس از اینکه پنالتی گل نشد، تیم از لحاظ روحی - روانی افت کرد.