امید نمازی بعد از پیروزی دو بر یک تیمش مقابل ماشین‌سازی تبریز در نشست خبری گفت: می‌دانستیم بازی سختی داریم چون ماشین‌سازی تیم سمجی بوده و گل کم می‌خورد. این تیم در چهار بازی قبلی مساوی کرده بود. درنیمه اول نمایش خوبی داشتیم اما در نیمه دوم کنترل بازی را به حریف دادیم و در رختکن هم به بازیکنان گفتم که خوب نبودیم. ما باید فوتبالمان را ارئه دهیم و اگر بتوانیم کار خودمان را کنیم کمتر تیمی حریفمان می‌شود. گل را روی اشتباه فردی و کم‌تجربگی خوردیم و باید توپ را دفع می‌کردیم. اما متاسفانه روی اوت دستی گل خوردیم. بازیکنانم باید در ضربات ایستگاهی مسئولیت‌پذیر باشند.

سرمربی ذوب‌آهن افزود: در ایران همه تیم‌ها روی ضربات ایستگاهی کار می‌کنند. همچنین دو راه برای دفاع کردن وجود دارد. یکی اینکه مقابل محوطه جریمه خودمان قرار بگیریم و راه دوم، پرس در زمین تیم حریف است که من راه دوم را انتخاب کردم.

نمازی همچنین درباره شایعات جدایی‌اش از ذوب‌آهن و حضور کربکندی در کادرفنی این تیم توضیح داد: به هیچ‌وجه به فکر بازگشت به آمریکا نیستیم و این موضوع کذب محض است. حضور کربکندی در جایگاه ویژه ورزشگاه، ربطی به تیم ندارد. او مسئول مسابقات المپیاد دانش‌آموزی است که در تبریز برگزار می‌شود و به همین دلیل به ورزشگاه آمد. من به باشگاه ذوب‌آهن تعهد دارم. آقای کربکندی بزرگ باشگاه است و اینکه به ورزشگاه آمده برای دیدن بازی ذوب‌آهن بود اما متاسفانه این موضوع را به رفتن من ربط دادند. من نیز آن را با جدیت تکذیب می‌کنم.