آخرین روز از مسابقات کیوروگی در هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ از صبح امروز (پنجشنبه – یکم شهریورماه) در سالن مرکزی همایش جاکارتا آغاز شده است و تکواندوکاران اوزان ۴۹- کیلوگرم زنان و ۶۸- کیلوگرم مردان در این روز بر روی شیاپ‌چانگ رفتند. 

امیرمحمد بخشی تکواندوکار وزن ۶۸- کیلوگرم کشورمان در فینال بازی‌های آسیایی اندونزی به مصاف " دای هون لی" نماینده کره جنوبی رفت. راند اول این دیدار ۴ بر یک به سود بخشی به پایان رسید. راند دوم این دیدار نیز با نتیجه ۷ بر ۶ به سود نماینده کشورمان به پایان رسید. راند سوم این دیدار با نتیجه ۱۲ بر ۱۰ به سود نماینده کره جنوبی به پایان رسید.

 «دای هون لی» از کره جنوبی دارنده مدال برنز و نقره المپیک ۲۰۱۶ و ۲۰۱۲، قهرمان جهان ۲۰۱۷، ۲۰۱۳ و ۲۰۱۱ و قهرمان بازی ‌های آسیایی ۲۰۱۰ و ۲۰۱۴ برود.

وی پس از یک‌دور استراحت، ابتدا با «زوکی روف» از ازبکستان مبارزه کرد که در پایان راند دوم و پیش از زمان قانونی مسابقات ۲۴ بر ۴ برنده شد. پس از آن به مصاف «یو جن هوانگ» از چین تایپه رفت و در حالیکه رقابت‌ به راند طلایی کشیده شد وی با نتیجه ۱۵ بر ۱۳ به برتری رسید.

امیرمحمد در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف «احمد ابوغاش» از اردن رفت.راند اول این دیدار با نتیجه ۶ بر ۲ به سود نماینده کشورمان به پایان رسید. راند دوم این دیدار نیز با نتیجه ۱۰ بر ۲ به سود بخشی تمام شد.راند سوم این دیدار نیز با نتیجه  ۱۰ بر۸ به سود بخشی تمام شد و نماینده کشورمان به فینال بازی‌های آسیایی راه یافت.

احمدابوغاش قهرمان المپیک ریو ۲۰۱۶، دارنده مدال برنز قهرمانی جهان ۲۰۱۷ و ... را در کارنامه خود دارد.