کریستیانو رونالدو که تابستان امسال از رئال مادرید جدا شد و به عنوان گران قیمت‌ترین بازیکن تاریخ سری A به یوونتوس پیوست تا کنون ۵ بار (یک بار در منچستریونایتد و ۴ بار در رئال مادرید) قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده است اما او هنوز از کسب قهرمانی در مهمترین تورنمنت باشگاهی دنیا اشباع نشده است.

رونالدو پس از تبدیل شدن به سفیر جهانی شبکه تلویزیونی DAZN انگلیس، به این شبکه گفت: من می‌خواهم با یوونتوس برنده لیگ قهرمانان شوم. تمرکز ما روی لیگ قهرمانان است اما عقده بردن این جام را هم نداریم. ما قدم به قدم پیش می‌رویم و ببینیم چه می‌شود، اینکه امسال می‌توانیم ببریم، سال آینده یا دو سال دیگر.

رونالدوی ۳۳ ساله ادامه داد: البته باشگاه قهرمانی در لیگ و جام حذفی را هم می‌خواهد و ما نهایت تلاش‌مان را در لیگ قهرمانان خواهیم کرد.

ستاره پرتغالی یووه در پاسخ به سؤالی درباره پسر بزرگش کریستیانو جونیور هم اظهار داشت: او واقعاً جنگنده است، مثل بچگی‌های خودم. اصلاً باختن را دوست ندارد. او مثل خود من خواهد شد و صد درصد از این بابت مطمئنم. من دوست دارم برخی چیزها را به او آموزش بدهم اما در نهایت خودش است که انتخاب می‌‌کند چه راهی را برود و من هم در هر صورت حامی‌اش خواهم بود. اگر نظر مرا بپرسید، من می‌گویم که دوست دارم او فوتبالیست شود چون فکر می‌کنم که خودش هم به این کار علاقه دارد.