آیت الله سید احمد علم الهدی بعدازظهر دوشنبه در مراسم  افتتاح ۵ مسجد و ۲ بوستان در حاشیه مشهد اظهارکرد: باید بدانیم حرکت آبادی آفرین در هرمنطقه ای شروعش از کانون عبودیت و بندگی خدا بوده و مجموعه امکانات ما در این کشور چه در حکومت و مدیریت به برکت شهدای عزیز و مقاومت خانواده شهدا در پای این نظام و انقلاب است.

وی افزود: حرکت این انقلاب بوسیله حجت امام زمان(عج)صورت گرفت و طبیعی است مجموعه امکانات در یک تبار دینی و اسلامی باید در خدمت عبودیت و بندگی خدا باشد.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: حاشیه شهر مشهد که به همت شهردار به کانون شهر مبدل خواهد شد استحقاق همه گونه خدمات را دارد وباید به این مناطق توجه  شود.

علم الهدی خاطرنشان کرد:قشر مستضعف و آسیب پذیر ولی نعمتان انقلاب هستند و بخش ویژه شهدای ما هم به این قشر تعلق دارد و خدمت به این عزیزان خدمت به ولی نعمتان انقلاب است.

وی گفت: ساخت مجموعه های دینی از جمله مساجد درمکان های تفر یحی نشان می دهد به موضوعات دینی در همه عرصه ها توجه شده است و این اقدامی قابل توجه است.

امام جمعه مشهد اظهارکرد:بنده به عنوان طلبه از زحمات شما متشکرم و امیدوارم مدیران شهری ما در این اقدامات که سبب توسعه عبودیت حق می شود موفق باشند.