الهه منصوریان بعد از شکست حریف هندی خود اظهار داشت: سطح فنی این بازی‌ها نشان می‌دهد که همه کشورها در ووشو پیشرفت کرده‌اند و در پی کسب مدال هستند.

وی با بیان اینکه حریف هندی دارای مدال نقره جهان است، تصریح کرد: او با ۲۹ سال از تجربه زیادی برخوردار است، اما برای اولین مرتبه‌ای بود که برابر این سانداکار بازی می‌کردم و به خاطر همین در دقایق ابتدایی، کمی کار سخت شد.

منصوریان عنوان کرد: تاکتیک در ثانیه‌های ابتدایی جواب نداد و به همین دلیل در ادامه راند اول روش مبارزه‌ام را تغییر دادم و به پیروزی دست یافتم.

دارنده ۲ مدال طلای جهان با اشاره به وزن زیادی که برای حضور در این بازی‌ها کم کرده است، گفت: راهنمایی مناسبی که حسین اوجاقی از جایگاه تماشاگران داشت نیز کمک شایانی به من کرد. ضمن اینکه خودم نیز نباید اشتباهات امروز را تکرار کنم.

منصوریان با بیان اینکه در مرحله بعدی به مصاف نماینده ویتنام خواهد رفت، گفت: او نیز مدال نقره سال ۲۰۱۷ جهان را دارد و حریف بسیار قدرتمندی است. تمام نفرات شاخص در جدول من هستند و ووشوکار چینی در سوی دیگر جدول و بدون داشتن رقیب مطرح کار خود را دنبال می‌کند.

وی با بیان اینکه مبارزه امروز موجب افزایش انگیزه‌هایش شد، گفت: می‌خواهم بهترین‌ها را شکست دهم و در این رویداد مهم به مدال دست یابم.