تقریبا به اندازه تعداد ورزشکاران اعزامی به بازی های آسیایی اندونزی ، همراه در کاروان حضور دارد و کاروان ۶۷۰ نفره ایران ، ۳۷۰ ورزشکار و ۳۰۰ همراه دارد. این اتفاق باعث شده تعداد افراد غیرضروری در لیست افراد اعزامی هم زیاد باشند. اقلا افرادی که بتوان روی آنها انگشت گذاشت و پرسید آنها در جاکارتا یا پالمبانگ چه می کنند.

یکی از مهمترین افرادی که خبرساز شده است ، دختر عاطفه اسلامیان ، مدیر روابط بین الملل کمیته ملی المپیک است. او چرا دخترش را به این سفر برده که اینچنین خبرساز شده و جنجال به پا کرده است ، پرسش خبرآنلاین از اصغر رحیمی معاون کاروان اعزامی به این بازی ها بود. رحیمی در این باره توضیح می دهد:«ایشان از قبل از اعزام تیم اعلام کردند که در تابستان به دلیل تعطیلات مدارس و مشکلاتی که برای تنها گذاشتن دخترشان داشتند ، نمی توانستند او را در تهران بگذارند و به همین خاطر تمام هزینه های مربوط به فرزندشان را به صورت شخصی پرداخت کردند و او را نه به عنوان سهمیه که با هزینه شخصی به همراه شان آورده اند.»

این توضیحی است که این مقام مسئول درباره این خبر جنجالی داده است. رحیمی درباره کاروان عریض و طویل ایران توضیحات مفصلی داده که تا ساعتی دیگر می توانید این گفت و گوی صریح را در خبرآنلاین بخوانید.