در معاملات امروز یک میلیارد و ۲۳۶ میلیون سهم سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش سه هزار و ۴۱۴ میلیارد ریال در ۱۰۰ هزار و ۴۶۶ نوبت داد و ستد شد.

بررسی شاخص های اصلی بازار سرمایه نشان می دهد که همه شاخص ها بر مدار رشد بودند؛ شاخص قیمت (وزنی- ارزشی) که در آن ارزش سهام شرکت های بزرگ اثر بیشتری بر شاخص می گذارد، ۳۱۰ واحد و شاخص کل (هم وزن) که در آن ارزش و وزن همه شرکت های بزرگ و کوچک در محاسبه شاخص کل، یکسان در نظر گرفته می شود، ۲۸۵ واحد افزایش یافت.

شاخص قیمت (هم وزن) نیز امروز ۲۰۲ واحد بالا رفت؛ این شاخص بیانگر سطح عمومی قیمت سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس است.

شاخص آزاد شناور ۸۵۰ واحد رشد کرد؛ این شاخص بخشی از سهام قابل معامله شرکت ها در بورس را نشان می دهد.

شاخص بازار اول (مربوط به شرکت های بهتر از نظر سرمایه، سودآوری و درصد سهام آزاد شناور) ۷۵۷ واحد و شاخص بازار دوم بورس نیز ۲۲۱۶واحد رشد داشت.

در معاملات امروز بازار سرمایه نمادهای فخاس (فولاد خراسان)، اخابر (مخابرات ایران)، رانفور (خدمات انفورماتیک)، همراه (شرکت ارتباطات سیار) و مبین (پتروشیمی مبین) بیشترین تاثیر را بر رشد شاخص کل بازار سرمایه داشتند و در مقابل نماد فملی (ملی صنایع مس ایران) با افت خود مانع از رشد بیشتر شاخص شد.

فرابورس ایران نیز امروز بر مدار رشد بود و با ۵ واحد رشد، شاخص آن به رقم ۱۵۰۵ رسید. در آیفکس حجم معاملات از رقم ۷۰۶ میلیون ورقه و سهام عبور کرد تا ارزش معاملات در آن به ۲۸۹۳ میلیارد ریال برسد.

در فرابورس نمادهای مارون (پتروشیمی مارون)، هرمز (فولاد هرمزگان) و خراسان (پتروشیمی خراسان) در رشد شاخص آن اثر مثبت داشتند و در مقابل نمادهای ذوب (ذوب آهن اصفهان) و شراز (پالایش نفت شیراز) مانع از اوج گیری شاخص آن شدند.