جواد نکونام بعد از شکست نساجی مازندران مقابل فولاد خوزستان در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال گفت:‌ می‌دانستیم فولاد چطور بازی می‌کند روی نقاط قوت آنها کار کرده بودیم اما اشتباهات فردی باعث شد گل بخوریم وگرنه در این بازی همانطور که می‌دانستیم  وفکر می‌کردیم گل خوردیم گل دوم هم همینطور. 

وی در خصوص پنالتی فولاد ادامه داد:‌ ۱۰۰ درصد پنالتی نبود، سومین هفته است که علیه ما داوری می‌کنند به جای اینکه بازی را ببریم یا باختیم یا مساوی کردیم.

سرمربی نساجی تصریح کرد: پنالتی واقعا خنده داری علیه ما گرفته شد. بعد می‌گویند درباره داوری چیزی نگویید. ۳ بازی است که اتفاقاتی می‌افتد که به ضرر ما است، اما می گویند حرف نزنید. بازی را به همین راحتی باختیم و معلوم نیست در صحنه پنالتی چه کسی به چه کسی خورد.

نکونام افزود: با همین پنالتی ذهن بازیکنان ما به هم ریخت و نتوانستیم جمع کنیم. وقی یک بر صفر جلو بودیم داور چهارم مدام کنار زمین با من صحبت می‌کرد اما بعد از اینکه گل خوردیم دیگر او را ندیدم.

وی تصریح کرد: بیشتر تیم‌ها به خصوص تیم‌های بزرگ لیگ هنوز در خانه‌شان دو برد نیاورده‌اند، ما هنوز در حال یارگیری هستیم و از این هفته با اضافه شدن بازیکنان جدید، تیم‌مان کامل می‌شود. متأسفانه سینگ مجددا مصدوم شد، تیم ما تازه شکلش را پیدا کرده و شرایط برای ما رفته رفته بهتر می‌شود. تمام تلاش ما این است که در لیگ بمانیم و قطعا توانایی تیم ما بیشتر از اینهاست. 

نکونام در پاسخ به این سؤال که چرا کریمی و جبوری که عملکرد خوبی داشتند را کنار گذاشته است، گفت:‌سؤال‌های حاشیه‌ای را جواب نمی دهم و فقط درباره بازی امروز صحبت می‌کنم. 

سرمربی نساجی درباره رضایتش از تیمش گفت: در دو دیدار اول از آنها راضی بودم، اما در این مسابقه نه. به خاطر شرایطی که داشتیم و از نقاط قوت تیم حریف اطلاع داشتیم و از همانجا گل خوردیم راضی نیستم.