بهروز عیسی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: بسیاری از سودجویان با توجه به فشار اقتصادی اخیر قصد سوءاستفاده از مردم را دارند ولی باید بدانند که به شدت و قاطعیت با آنها برخورد می‌شود.

وی با اعلام کشف گوشت مرغ و گاو احتکار شده در شهرستان آمل، افزود: میزان حدود 500 کیلوگرم گوشت مرغ و 9 تن گوشت قلم گاو در عملیات  توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) سپاه ناحیه آمل طی روزهای گذشته کشف و ضبط شد.

فرمانده سپاه ناحیه آمل تصریح کرد: گوشت گاو و گوشت مرغ احتکار شده در یکی از سردخانه‌های این شهرستان جاسازی شده بود تا با افزایش قیمت بازار بیشترین سود را از آنها گرفته و به مردم ارائه کنند.

این مسؤول گفت: شهرستان آمل مکان امن و حیاط خلوت برای قاچاق‌چیان و احتکارکنندگان نخواهد بود و با کشف و ضبط مواد مختلف پرونده قضایی برای رسیدگی بیشتر و برخورد جدی با متخلفات راهی دستگاه قضا می‌شود.

عیسی‌زاده با اشاره به کشف انبار احتکار بیسکوییت قاچاق در این شهرستان، خاطرنشان کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) سپاه ناحیه آمل در عملیات دیگر مقادیر بسیار زیادی از مواد غذایی از نوع بیسکوییت را کشف و ضبط کردند.

وی گفت: این مواد غذایی قاچاق و تاریخ مصرف گذشته بوده که متخلفان قصد داشتند با تداخل و مخدوش کردن تاریخ انقضاء آن را به مصرف مردم برسانند ولی به هدف شوم خود نرسیده و کالا قبل از ورود به بازار به دام قانون گرفتار شد.