سپاهان با هدایت قلعه‌نویی در لیگ هجدهم با وجود بازی‌های هجومی و خوبی که انجام داده است به یک برد و دو تساوی بسنده کرده که این موضوع مورد رضایت کادرفنی و عوامل باشگاه و هواداران نیست.

سپاهانی‌ها با وجود ایجاد موقعیت‌های زیاد روی دروازه حریفان در دو بازی موفق به گلزنی نشدند و به تساوی صفر - صفر رضایت دادند.

نکته جالب در مورد سپاهان این است که ۳ بازیکن شناخته شده و موثر روی نیمکت خود دارد که در ۳ بازی گذشته کمتر به کار گرفته شده‌اند و می‌توانند به عنوان تغییر در ترکیب وارد شوند.

خالد شفیعی، مدافع سپاهان در تراکتورسازی و ذوب آهن شاگرد قلعه‌نویی بوده و از بازیکنان مورد علاقه او محسوب می‌شود. این بازیکن علاوه بر قدرت‌های تدافعی، در فاز هجومی هم معمولاً موفق عمل می‌کند و هم در پرتاب اوت دستی و هم در گلزنی بعضاً توانسته به تیم‌هایش کمک کند. این بازیکن ابتدای فصل دچار مصدومیتی جزئی شد و پس از آن به واسطه عملکرد موفق یزدانی و پورقاز در خط دفاع دیگر نتوانست وارد ترکیب اصلی شود.

گزینه دیگر بختیار رحمانی است که بیشتر به عنوان یار تعویضی برای سپاهان به میدان می‌رود با وجود توانایی‌هایش در شوت‌های پشت محوطه و همچنین طراحی حمله می‌تواند در تغذیه مهاجمان تیم مفید باشد.

بازیکن دیگری که قلعه‌نویی تا کنون کمتر به او بازی داده جلال‌الدین علی‌محمدی است که فصل گذشته عملکرد خوبی در ترکیب سپاهان داشت و با زدن ۷ گل به نوعی گلزن‌ترین هافبک لیگ گذاشته بود که در فصل بد سپاهان عملکرد خوبی داشت ولی به دلیل ترافیک بازیکنان هجومی سپاهان در فصل جدید کمتر به او بازی رسیده است.

اضافه شدن این نفرات به ترکیب اصلی در دیدار با ذوب آهن می‌تواند تغییراتی به جهت بهتر شدن بازی تیم و شانس بیشتر برای نتیجه گیری باشد و باید دید قلعه‌نویی قصد دارد ترکیب تیمش را تغییر دهد یا نه.