تیمهای استقلال خوزستان و پرسپولیس از ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه در ورزشگاه غدیر اهواز در چارچوب هفته سوم رقابت های لیگ برتر به مصاف هم رفتند.

 

این دیدار در حالی به انجام می رسد که شاگردان برانکو ایوانکوویچ با ۶ امتیاز صدرنشین هستند و در سوی مقابل تیم استقلال خوزستان با یک امتیاز در پایین جدول قرار دارد.

با گزارش زنده این دیدار همراه باشید:

دقیقه ۴۵+۴: نیمه نخست بازی تیم های استقلال خوزستان و پرسپولیس با نتیجه مساوی بدون گل به اتمام رسید.

دقیقه ۴۵+۱: ضربه ایستگاهی از موقعیت خوب برای استقلال خوزستان به وجود آمد که ضربه آل نعمه به دیوار دفاعی خورد و برگشت داده شد.

دقیقه ۴۲: وحید حمدی نژاد به دللی اعتراض به داور از وحید کاظمی کارت زرد گرفت و اولین اخطاری این مسابقه نام گرفت.

photo_2018-08-09_20-57-44

دقیقه 34: حالا اسقلال خوزستان روی حرکت خوب مهرداد پورابوالقاسم و وحید خشتان صاحب موقعیت شد که عملکرد خوب سید جلال حسینی مانع از به بار نشستن آن شد. بازی همچنان بدون گل دنبال می شود.

دقیقه 31: داور مسابقه به دلیل گرمای بیش از حد هوا اعلام کولینگ برک کرد تا بازیکنان دو تیم یک دقیقه ای را به استراحت بپردازند.

دقیقه 30: تعلل مدافع استقلال خوزستان باعث شد تا یک موقعیت خوب نصیب سیامک نعمتی شود اما ارسال این بازیکن به دهانه دروازه دور شد.

دقیقه 25: پرسپولیس کمی هجومی تر شده و حملاتی را روی دروازه تیم داریوش یزدی ترتیب می دهد اما هنوز نتوانسته دروازه این تیم را با خطر صد در صد تهدید کند.

photo_2018-08-09_20-57-27

دقیقه 20/ استقلال خوزستان و پرسپولیس همچنان کار خود را با نتیجه بدون گل ادامه می دهند. بازی هنوز کیفیت بالای خود را پیدا نکرده است و به نوعی کسل کننده ادامه پیدا می کند.

دقیقه 15/ بازی بعد از حدود سه دقیقه توقف دوباره از سر گرفته شد و باید دید به چه منوالی پیگیری می شود.

دقیقه 12/ بازی بازهم به دلیل رفتار تماشاگران استقلال خوزستان و سنگ هایی که به داخل زمین پرتاب می شود بازی متوقف شده است.

دقیقه 10/ بازی آرام دنبال می شود و دو تیم در حال محک زدن یکدیگر هستند. با این حال وحید خشتان با یک تو سر توپ خوب در محوطه جریمه به سمت دروازه شوت زد که شجاع خلیل زاده به خوبی توپ را دور کرد.

photo_2018-08-09_20-57-35

دقیقه 6/ اکثر حملات پرسپولیس از سمت چپ انجام می شود. جایی که زوج محمد انصاری و امید عالیشاه هماهنگی خوبی دارند. بازی با نتیجه 0-0 در جریان است.

دقیقه 3/ اولین موقعیت برای پرسپولیس به وجود آمد که چندان هم خطرساز نشد و آل نعمه آن را دور کرد.

دقیقه 0: در حالی که قرار بود بازی راس ساعت 20:30 دقیقه آغاز شود اما مشکلاتی که هواداران برای علیرضا بیرانوند به وجود آوردند و بی نظمی ایجاد کردند باعث شد تا بازی با 3 دقیقه تاخیر آغاز شود.