در بازار امروز ارز تردد جمعیت و فروشندگان بیشتر از روزهای گذشته بود و به نظر می‌رسید بازار ارز فعال‌تر از گذشته شده است. البته در زمان تهیه این گزارش (ساعت ۱۶) برخی صرافی‌ها هنوز به طور جدی وارد عرصه خرید و فروش ارز نشده‌ بودند و فقط سکه می‌فروختند. دلالان خیابانی ارز نیز دلار را ۹۴۰۰ تومان می‌خریدند و ۹۷۰۰ تومان برای فروش به مردم اعلام می‌کردند.

از سوی دیگر یورو به قیمت ۱۰ هزار و ۸۰۰ تومان خریداری و ۱۱ هزار و ۲۰۰ تومان فروخته می‌شد. اما دلالان خیابانی و حتی برخی که در کنار صرافی‌های نیمه تعطیل خود معامله می‌کردند، از بالا رفتن قیمت دلار و یورو راضی نبودند؛ چرا که به گفته آن‌ها اولین قیمت امروز برای دلار ۹۳۰۰ تومان و برای یورو ۱۰ هزار و ۸۰۰ تومان بوده است.

صرافی‌های میدان فردوسی و خیابان‌های اطراف آن نیز عمدتا تعطیل بودند و حتی برخی از آن‌ها به جای تابلوهای "خرید و فروش ارز نداریم"، نوشته‌هایی روی شیشه‌های صرافی خود نصب کرده بودند که برای فروش واحد صنفی خود تبلیغ کرده بودند.

برخی از صرافی‌ها که در تابلوهای خود فقط قیمت سکه را اعلام کرده بودند و مشخص بود که فقط سکه امامی معامله می‌کنند، این سکه را به قیمت ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تا ۳ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان می‌خریدند و آن را ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تا ۳ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان می‌فروختند. همچنین قیمت خرید نیم سکه یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و قیمت فروش آن یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان بود و ربع سکه نیز ۷۵۰ هزار تومان خریداری و ۸۵۰ هزار تومان فروخته می‌شد.

البته در گوشه و کنار این بازار، ماموران برای حفظ امنیت بازار حضور داشتند و شرایط کلی بازار فضای نسبتا آرامی را از بابت حضور مردم نسبت به روزهای دیگر تجربه می‌کرد، اما همچنان بازار فردوسی در حال نیمه تعطیل قرار داشت و حتی آن‌هایی که صرافی‌هایشان باز بود نیز جواب‌ سربالا می‌دادند.