«مسعود سلطانی فر» در حاشیه بازدید از اردوی تیم ملی تینس روی میز ایران، اعزامی به بازی های آسیایی ۲۰۱۸ با بیان این مطلب افزود: خبر آسیب دیدگی علیزاده قهرمان مطرح تکواندوی ایران را روز گذشته دریافت کردیم؛ امیدوار بودیم پزشکان از روند مناسب شرایط وی اطلاعاتی بدهند که متاسفانه اعلام شد وی به جاکارتا نمی رسد.

وی با اشاره به اینکه پرچم دار جدید فردا (سه شنبه) مشخص می شود، ادامه داد: جلسه فوق العاده ای خواهیم داشت و قطعا بانوی دیگری جایگزین وی می شود.

پیش از این از «حسن یزدانی» قهرمان کشتی آزاد و «احسان حدادی» قهرمان دو و میدانی به عنوان نامزدهای پرچم داری ایران در بازی های آسیایی نام برده می شد.

با این اوصاف «الهه احمدی» قهرمان تیراندازی و «الهه منصوریان» قهرمان ووشو از بیشترین شانس برای پرچم داری برخوردار هستند.

**کسب مدال در تنیس روی میز بازی های آسیایی بعید است

وی در مورد دیدگاه خود از شرایط تیم تنیس روی میز ایران، گفت: امروز از اردوی 2 رشته ژیمناستیک و تنیس روی میز بازدید داشتیم که در هر 2 رشته تیم های آسیایی از قدرت های جهان هستند.

وی افزود: در تینس روی میز حرکت رو به جلوی ایران آغاز شده است و اکنون رنکینگ 23 جهان و هشتم آسیا را داریم؛ اما اکثر فینال های المپیک و جهانی را چینی ها یا سایر کشورهای آسیایی شرقی برگزار می کنند.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: بعید است در این رشته شانس کسب مدال داشته باشیم، اما تیم کامل مردان و زنان را اعزام می کنیم تا برای رویدادهای آینده تجارب خوبی کسب کنند.

سلطانی فر گفت: از رئیس فدراسیون تنیس روی میز خواسته ام تا با جذب مربیان و مدرسین خارجی کاربلد، سطح دانش همه مربیان داخلی را در استان های مختلف ارتقاء دهد.