سعید آذری که امروز (دوشنبه) همراه با محسن مسلمان در کمیته اخلاق حضور یافته بود در ارتباط با مباحث مطرح شده در این جلسه اظهار کرد: جلسه بسیار خوبی برگزار شد و باید از نگاه مثبت همه عزیزان این کمیته تشکر کرد. مساله‌ای که در مورد محسن مسلمان مطروح بود مربوط به بدهی سال گذشته‌ای بوده است که پرداختش بر عهده باشگاه پرسپولیس بوده است. متاسفانه عدم پرداخت این جریمه توسط باشگاه پرسپولیس برای ما دردسر ساز شده است.

آذری ادامه داد: خوشبختانه با نگاه مثبت کمیته اخلاق و با مبلغی که فردا برای این بدهی پرداخت خواهد شد، محسن مشکلی برای مصاف با تیم فوتبال سایپا نخواهد داشت.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در مورد شایعاتی که در این روزها در ارتباط با محرومیت مسلمان مطرح شد اظهار کرد: به هر حال وقتی در نامه کمیته اخلاق عنوان نشده بود که محرومیت محسن برای چیست برخی هدفمند یا غیرهدفمند سعی کردند این موضوع را بر اساس دیدگاه خود تفسیر کنند. خوشبختانه باید گفت محسن مسلمان اسیر این مباحث نمی‌شود و با تمرکزی بالا به فکر موفقیت خودش و تیمش خواهد بود.

وی در پایان در مورد این که مسلمان به دیدار با سایپا می‌رسد یا نه گفت: بله ان‌شاءالله فردا با واریز بدهی محسن مسلمان او خواهد توانست برای تیمش در صورت صلاحدید کادر فنی به میدان برود.