جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر بعد از تساوی تیمش برابر تراکتورسازی در نشست خبری گفت: متاسفانه اتفاقی افتاد که هواداران تراکتورسازی در ورزشگاه نبودند. امیدوارم که دیگر شاهد این گونه محرومیت ها نباشیم.

او در مورد بازی اظهار کرد: بازی را خوب شروع کردیم. در نیمه اول میتوانستیم گل بزنیم اما فرصت ها را از دست دادیم. متاسفانه گل حریف کار را برای ما سخت کرد. کل بازی بعد از گل در اختیار ما بود. ما با برنامه بودیم. می‌توانستیم گلهای بیشتری بزنیم. با توجه به صحبت بازیکن ما، داور می‌توانست یک پنالتی برای ما بگیرد. کرمانشاهی خوب قضاوت کرد. این نتیجه برای ما خوب نبود. ما می‌توانستیم بهتر بازی کنیم. متاسفانه نتوانستیم تراکتور خوب و پر مهره را شکست بدهیم. منِ مربی به خط نگاه نمی‌کنم که آیا در زمین رفته‌ام یا نه. داور چهارم به من تذکر داد. من همیشه طرافداران تبریز را دوست دارم. آنها همیشه تیم خودشان را تشویق میکنند.

سرمربی نساجی اضافه کرد: ما خودمان خواستیم در نیمه اول تراکتورسازی بازی را در دست بگیرد. در نیمه دوم من سه تعویض انجام دادم که دو تای آنها به خاطر مصدومیت بود. من به بازیکنم گفتم بلند شو. من خودم فوتبالیست بودم و می‌دانم بازیکن خسته می‌شود. تیم ما هیچوقت وقت تلف نمی‌کند. نیاز باشد دفاع می‌کنیم اما وقت کشی نمی‌کنیم.

سرمربی نساجی در مورد گرفتن کارت های پر تعداد توسط بازیکنانش بیان کرد: ما هر بازی را نسبت به شرایط خودش بازی می‌کنیم. حامد لک یکی از دروازه‌بان‌های قدرتمند ایران است. یکی از آنهایی است که لیاقت رسیدن به تیم ملی را دارد. اگر اعتراضی می‌کند تحت شرایط بازی است. از او کاملا رضایت داریم.

نکونام در خصوص کیفیت لیگ برتر بیان کرد: در مورد خصوص تیم‌های دیگر نمی‌توانم صحبت کنم اما از تیم خودم رضایت دارم.

او در مورد تراکتورسازی و اضافه شدن شجاعی و دژاگه به این تیم گفت: در مورد بازیکنان صحبتی ندارم اما تراکتور همیشه تیم بزرگی بوده است و امسال هم بازیکنان تاپی گرفته است. آنها هزینه می‌کنند و ما نمی‌توانیم مثل آنها هزینه کنیم. امیدوارم موفق باشند چون مردم آذربایجان لیاقت آن را دارند. آنهایی توانایی قرار گرفتن در بین تیم‌های بالای جدول را دارند.