جان توشاک عصر پنجشنبه پیش از بازی تراکتورسازی و نساجی در نشستی خبری افزود: بازی مقابل نساجی می ‌تواند یک ماجراجویی و شروع سخت در تبریز آن هم بدون حضور هواداران باشد، زیرا بازی قبلی مقابل نفت مسجد سلیمان در آن شرایط آب‌ هوایی و با ۲ بازیکن روی نیمکت بازی سخت بود و این معمولی به نظر نمی‌ آید.

توشاک خاطرنشان کرد: مشکل دیگر ما این است که باید بدون حضور هواداران در خانه بازی کنیم و در این شرایط به حدود یک ماه زمان نیاز داریم تا به چیزهایی که می ‌خواهیم برسیم. 

وی با بیان اینکه امسال همه چیز در باشگاه تراکتورسازی تازه و نو است، عنوان کرد: مشکل این است که هواداران زیاد صبور نیستند و می‌ خواهند زود به همه چیز برسند؛ هر کسی من را می ‌بیند، قهرمانی می ‌خواهد. من به کسانی که این سوال را می ‌پرسند، می ‌گویم تراکتورسازی چند بار قهرمان شده است؟ فوتبال ورزشی است که در آن باید صبور باشید.

سرمربی تیم تراکتورسازی یادآور شد: اگر وارد هر باشگاه شوید به زمان نیاز خواهید داشت؛ هرچقدر هم که مربی خوب و با تجربه باشد باز هم به زمان نیاز دارد و این در حالی است که ۲ بازیکن جدید به جمع ما پیوستند و باید توجه کنیم که در شرایط جسمانی خوبی هستند یا نه؛ به هر حال کمی زمان می ‌برد تا این بازیکنان به شرایط بدنی خوبی برسند.

وی ادامه داد: این بازیکنان اگر چهار هفته پیش می ‌آمدند، می ‌توانستیم اکنون از آنها استفاده کنیم، اما حالا باید برای بازیکنان جدید وقت بگذاریم.

توشاک با تمجید از بازیکنان جدید تیم تراکتورسازی اظهار داشت: بازیکنان جدیدی که به جمع ما پیوستند، فوق‌ العاده‌ای هستند.

وی گفت: از زمانی که آمدیم، همه را به سطح آمادگی یکسان رساندیم و باید منتظر بمانیم تا بقیه به این سطح برسند؛ البته باید مراقب مهاجمان جدید باشیم تا مشکلی مانند آسیب ‌دیدگی برایشان پیش نیاید.

سرمربی سرخ پوشان تبریز با اشاره به محرومیت هواداران تراکتورسازی، تشریح کرد: من جاهایی بودم که درها را به روی تماشاگران بسته بودند و این اتفاق خیلی به ندرت پیش می‌آید، اما این گونه نیست که اصلا چنین چیزی را تجربه نکرده باشم. 

توشاک در ادامه افزود: این مشکل است که ما هواداران زیادی داریم، اما نمی ‌توانیم از آنها استفاده کنیم، تنها چیزی که می‌خواهم و تنها برنامه ‌ای که برای بازی فردا دارم، پیروزی است. 

وی ادامه داد: من در پنج کشور مختلف تجربه قهرمانی دارم و حضورم در تبریز می‌‌تواند چالش جدید باشد، می‌خواهم این اتفاق خوب در تراکتورسازی هم بیفتد و امیدوارم چیزی که می‌خواهم را عملی کنم، تراکتورسازی یکی از بهترین باشگاه‌های ایران است.

گفتنی است سرمربی تیم نساجی مازندران به دلیل تاخیر پرواز نتوانست در نشست خبری قبل بازی حاضر شود.

تیم تراکتورسازی فردا جمعه از ساعت ۲۰ بدون هوادار در ورزشگاه یادگار امام تبریز، میزبان تیم فوتبال نساجی مازندران است.