مصطفی میرسلیم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتقاد از عدم هماهنگی تیم اقتصادی دولت، افزود: ترکیب کابینه به گونه‌ای انتخاب شده است که بتواند همین سیاست‌های غلط اقتصادی را پیاده کند.

 

به گفته رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی، امروز که دولت متوجه خطاى راهبردى خود شده، باید صادقانه آن را با مردم در میان گذاشته و با کمک مردم در مسیر فائق آمدن به مشکلات حرکت کند و مانع بروز بحران در کشور شود.

 

**لزوم تغییر در تیم اقتصادی دولت

 

عضو مجمع تشخیص مصحلت نظام با اشاره به لزوم تغییرات در تیم اقتصادی دولت گفت: لازم است که رئیس‌جمهور هر چه سریع‌تر ترکیب اعضاى دولت را تغییر داده و با بلند نظرى و به دور از گروه‌گرایى، افرادى را برگزیند که اعتقاد، دانش و تجربه لازم براى مواجهه با شرایط کنونى را داشته باشند.

 

وی با اشاره به بسترسازی برخی رسانه‌های اصلاح‌طلب برای مذاکره مجدد با آمریکا گفت: ترامپ شهوت مذاکره دارد ولى مقصود او از مذاکره، ادامه سیاستهاى استکبارى آمریکا، به خدمت درآوردن جمهورى اسلامى و سایر مخالفانش در زمینه‌هاى سیاسى، اقتصادی و امنیتى است.

 

میرسلیم با بیان اینکه باور ادعای ترامپ برای مذاکره بدون قید و شرط با ایران حکایت از غفلت و خامی برخی‌ها دارد، تاکید کرد: دولت آمریکا زیاده‌طلب، زورگو و کینه توز است و نباید به ادعاى ترامپ و دولت او برای مذاکره با ایران اعتماد کرد.