در چارچوب هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر تیم های پرسپولیس و فولاد خوزستان در ورزشگاه آزادی با هم روبرو می‌شوند. این بازی از جهات مختلفی حساس است و یکی از بازی‌های مهم فصل خواهد بود.

یکی از حساسیت‌های ویژه بازی جمعه شب، مربوط به ستاره خط میانی تیم فولاد است. سروش رفیعی، بازیکن سابق تیم الخور قطر که برای پیوستن به پرسپولیس به توافق لازم با مدیران این باشگاه رسید، به دلیل محرومیت سرخ‌ها از جذب بازیکن در ابتدای فصل، باید به دنبال یک تیم دیگر برای بازی در نیم‌فصل اول می‌گشت و سرانجام در میان گزینه‌های خود به فولاد خوزستان رسید. سروش از هفته پیش به تمرینات تیم سابق خود در اهواز ملحق شد و آماده‌سازی خود را در کنار این تیم آغاز کرد.

دلیل غیبت رفیعی در بازی نخست فولاد مقابل پارس جنوبی نرسیدن ITC او بود. حالا از باشگاه فولاد خبر می‌رسد که مجوز بازی او ظرف امروز یا فردا صادر خواهد شد و مشکلی از این بابت وجود نخواهد داشت. همچنین در مورد آمادگی بدنی او سوال‌هایی مطرح بود که شاید به این دلیل نتواند در مقابل پرسپولیس بازی کند. شایعه دیگری که در روزهای اخیر پیرامون رفیعی شنیده می‌شد، بحث مصدومیت او بود که صحت نداشته است. رفیعی در بازی دوستانه‌ای که فولاد پس از دیدار اول لیگ برگزار کرد، هشتاد دقیقه برابر پرسپولیس شوش بازی کرد و حالا تقریبا برای بازی حساس مقابل تیم آینده‌اش در لیگ برتر آماده به نظر می‌رسد. بدین ترتیب رفیعی قبل از اینکه با لباس پرسپولیس در ورزشگاه آزادی حاضر شود، به عنوان بازیکن تیم فولاد مقابل سرخپوشان بازی خواهد کرد.