جواد نکونام در نشست خبری پس از بازی با تیم ذوب آهن اصفهان و باخت خانگی برابر این تیم با تقدیر از تماشگران نساجی اظهار داشت: بهترین تماشاگران لیگ را در قائمشهر داریم و از داشتن چنین هوادارانی خوشحال هستم.

وی با اشاره به اینکه روی کل تیم ذوب آهن برنامه ریزی و آنالیز کرده بودیم درباره داوری بازی گفت: مشکلی از نظر داوری در این دیدار نداشتیم.

نکونام با بیان اینکه ۲۴ سال برای حضور در لیگ برتر طول کشید درباره نحوه بازی این تیم مقابل ذوب آهن گفت: ما در لیگ دسته یک بازی نمی کنیم و تیم نساجی با ۹ بازیکن لیگ یکی و دو بازیکن لیگ برتری در این دیدار بازی کرده است.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران با اظهار اینکه پس از خروج ۱۰ دقیقه ای عباس زاده تیم را ۱۰ نفره مقابل ذوب آهن پیش بردیم  و بیان اینکه لیگ یک تمام شد و ما با تیمهای لیگ برتری روبرو هستیم  گفت: مقابل ذوب آهنی بازی کردیم که فوق العاده است و این تیم را اسیر خودمان کردیم.

وی درپاسخ به سوالی درباره فاصله ایجاد شده بین خط دفاع و حمله با عنوان اینکه برنامه ما نیز چنین بوده و حداقل ۲۰ بار توپ گیری کرده ایم افزود: برنامه این بود که با ایجاد فاصله و گرفتن توپ، دست به ضد حمله بزنیم.

بازی دو تیم ذوب آهن و نساجی مازندران در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر ۱ بر صفر به نفع تیم مهمان به پایان رسید.