بعد از ظهر پنج شنبه محورهای مواصلاتی استان تهران در اکثر مقاطع به ویژه خروجی های کلانشهر تهران ترافیک سنگین را تجربه می کند.

رییس پلیس راه شرق استان تهران در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: در حال حاضر محور هراز در محدوده مشاء دارای ترافیک سنگین است و در طول این محور نیز ترافیک نیمه سنگین مشاهده می شود.

سرهنگ سیاوش محبی ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه در محور فیروزکوه نیز در طول محور به صورت نیمه سنگین در جریان است و این ترافیک در محدوده شهر دماوند سنگین می شود.

وی گفت: در خروجی های تهران به ویژه آزادراه تهران- پردیس و جاده قدیم جاجرود و محدوده بومهن نیز با ترافیک سنگین و توقف های طولانی مواجه هستیم.

رییس پلیس راه شرق استان تهران ترافیک در محور امام رضا(ع) را عادی و روان دانست و افزود: در این محور نیز در محدوده پاکدشت-تهران شاهد حجم بالای خودروها و ترافیک نیمه سنگین هستیم، که هرچقدر از شهر تهران دور می شویم از سنگینی ترافیک کاسته می شود.

محبی ترافیک در محور حرم تا حرم را نیز عادی و روان اعلام کرد.

رییس پلیس راه غرب استان تهران نیز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در برخی مقاطع آزادراه تهران-ساوه در خروجی تهران شاهد ترافیک پر حجم خودروها هستیم.

وی افزود: ترافیک در محور تهران به رباط کریم نیز سنگین است و در محور تهران به شهریار شاهد ترافیک پرحجم هستیم.

بر اساس این گزارش، در محورهای خروجی تهران به سوی لواسان و فشم نیز ترافیک سنگین مشاهده می شود.

مشاهدات عینی خبرنگار مهر همچنین از ترافیک سنگین در محور تهران به سوی ورامین به ویژه حد فاصل «قلعه نو» تا سه راهی «تقی آباد» حکایت دارد.