بهروز عطایی بعد از برتری سه بر صفر ایران برابر قزاقستان در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا گفت: تیم قزاقستان در مقایسه با تیم‌هایی که تا به حال در این تورنمنت با آن‌ها روبه رو شدیم، سطح پایین‌تری داشت. به همین خاطر توانستیم خیلی راحت‌تر بازی کنیم و سه بر صفر برنده شویم. به هر حال دیروز قزاقستان در یک بازی خوب توانست سریلانکا را شکست دهد و به این مرحله برسد. می‌دانستیم بازی امروز نسبتا آسان‌تر از روزهای قبلی است و توانستیم از همه بازیکنان در طول مسابقه استفاده کنیم.

او درباره مسابقه مرحله نیمه نهایی عنوان کرد: فردا باید با برنده دیدار تیم‌های تایلند و چین تایپه برای رسیدن به فینال مسابقه دهیم. شاید بازی فردا مهم‌ترین مسابقه ما در طول این تورنمنت باشد چون در صورت پیروزی جواز صعود به مسابقات جهانی ۲۰۱۸ را کسب می‌کنیم. فکر می‌کنم تمام انرژی و تلاش خود را باید بگذاریم تا بازی خوبی را به نمایش بگذاریم و به اولین هدف‌مان در این مسابقات برسیم.

سرمربی تیم جوانان درباره این که ترجیح می‌دهد ایران با تایلند بازی کند یا چین تایپه تصریح کرد: هر دو تیم در یک سطح هستند. قطعا ژاپن تیم قوی‌تر نسبت به چین تایپه بود اما در روزی که ژاپن متوسط بازی کرد، تایپه فوق‌العاده بود و توانست برنده شود. فکر می‌کنم چین تایپه و تایلند هم بازی نزدیکی باشد. ما این مسابقه را تماشا می‌کنیم تا بتوانیم برنامه‌ریزی مناسبی برای بازی فردا داشته باشیم.

عطایی درباره این که از سمت دیگر جدول چه تیمی به فینال می‌رسد؟ گفت: سخت است که پیش‌بینی کنیم از آن سمت جدول چه تیمی به فینال می‌رسد. پیش‌بینی من این است که کره جنوبی و چین به نیمه نهایی می‌رسند که بازی آن‌ها قابل پیش‌بینی نیست چون در دور مقدماتی هم با هم بازی کردند.