وینفرد شفر در حاشیه تمرین تیم استقلال گفت: بازیکنان داخلی قلب باشگاه هستند، اما هنوز بخشی از حقوق سال قبل را نگرفته‌اند. به همین خاطر با فتحی تماس گرفتیم و او بلافاصله به تمرین آمد تا با بازیکنان صحبت کند. شرایط ما برای بازی اول شاید خیلی خوب نباشد، ۵ بازیکن نسبت به دیدار پایانی استقلال در لیگ قهرمانان آسیا را در اختیار نداریم. امید ابراهیمی، امیدنورافکن جدا شدند، روزبه چشمی که الان نیست و وضعیت تیام و جباروف هم مشخص نشده است و هنوز اینجا نیستند.

با وضعیت الان خیلی شانس بزرگ برای موفقیت نداریم

بهترین آرزو‌ها را برای هواداران دارم، ما نیاز به زمان داریم، تیم‌مان جوان شده و این بازیکن برای پیشرفت و رسیدن به شرایط ایده‌ال زمان می‌خواهند. با این وضعیتی که الان داریم خیلی شانس بزرگی برای موفقیت نداریم. سخت کار می‌کنیم و با همه وجود زحمت می‌کشیم. همه با تمام وجود زحمت می‌کشند، اما شاید این بازیکنان جوانی که اضافه شدند به ۳، ۴ یا ۵ ماه زمان نیاز داشته باشند تا به سطح مورد نظر و لِولی که همه انتظار دارند برسند.

امیدوارم مشکلات مالی سریع برطرف شود

ما همه جوره کارمان را انجام می‌دهیم و تلاش می‌کنیم در مورد بازی نمی‌توانم صحبت کنم امیدوارم بازیکنان از لحاظ ذهنی آزاد و رها شوند آن‌ها یک مقدار گلایه دارند و ذهن‌شان خیلی جمع نبود. مشکلات مالی دارند که به همین خاطر وقتی با مدیرعامل صحبت کردیم او به تمرین آمد و امیدواریم خیلی سریع این مشکلات برطرف شود.

قرار بود افتخاری و توفیقی به جباروف و تیام پول بدهند که این اتفاق نیفتاد

زمانی که در استانبول بودیم با جباروف و تیام ملاقات داشتم قرار بود آقای افتخاری و توفیقی پولی به دست این بازیکنان برای عقد قرارداد برسانند که این اتفاق نیفتاد. در حال حاضر خبری ندارم و نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده است، ولی از همه هواداران استقلال می‌خواهم نسبت به گذشته استقلال را حمایت کنند چرا که این تیم جوان است و نیاز به حمایت دارد.